Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha a laptopomat bekapcsolom...

Ha a laptopomat bekapcsolom megjelenik a monitoron minden . De aztan magatol kikapcsol. Mi lehet a baja? Helyette?

Figyelt kérdés
Mukodik a ventillator, de elegge felmelegedett az utobbi idoben. A szerelo kitisztitotta de nem tudta megjavitani . Azt mondja hardware lehet a baja . Ki mit tanacsol? Vegyek ujat?:)
2012. máj. 5. 10:02
 1/6 anonim válasza:
Ha belepsz a biosba akkor is ujra indul par masodperc mulva?
2012. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most nem tudom , mert a windowzt kellene szerintem ujra telepiteni , mert a szerelo lementett a geprol mindent

En nem ertek hozza , majd a fiam megnezi meg ..akkor majd meg tobbet tudok ide irni es akkor meg kerem a segitseget. De addig is minden valaszt koszonok.

2012. máj. 5. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérj valahonnan egy monitort, kapcsold össze a géppel és nézd meg hogy arról is "eltűnik"-e a kép.

Ezzel legalább ketté tudod választani hogy a VGA vagy a háttérvilágítás a ludas.


Esetleg egy típus sokat lendítene a dolgon ha nem titkos.

2012. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ASUS A 6000 tipus . Mar 6 eves , de mindig mukodott. Most a fiam megprobalta ujra telepiteni a windowst de mindig magatol lekapcsol. Volt eset amikor belepett a netre , de borzalmasan lassu volt es ujra magatol kikapcsolt. Azt hiszem masik szerelot keresek , de itt Olaszorszagban.... haat nem ertenek nagyon hozza ...:)pfffff /ez tapasztalat/ 2 evvel ezelott az ASUS szervizbe kuldtem , aztan se kep se hang rola ..a magyar szervizbol surgettek meg ..aztan kiderult mikor visszakaptam "ismeretlen" jelzessel a dobozan .. 2 honapig porosodott a polcon. errol ennyit.
2012. máj. 6. 10:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél másikat, ezt meg felejtsd el úgy ahogy van.

Nem éri meg költeni rá, ebből már nem jössz ki nyertesen.

Add el valakinek 10 ezerért.

Vagy keress olyan akciót ahol a régit beszámítják.

2012. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt en is erre gondoltam ..ugyanis a szerelo azt mondta , valoszinu microprocessor baja van ..az meg szerintem kb 60-70 ezer ft annyit mar nem adok ki erte .A fiam tanacsa vegyek Apple-t az nem hibasodik .Neki az van.
2012. máj. 7. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!