Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Felvilágosítanátok ezekkel a...

Felvilágosítanátok ezekkel a modern eszközökkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy nem tudom pontosan mik ezek a modern elektronikus eszközök.

Ismerem az mp3-at,mp4-et,iPod-ot,viszont nem tudom hogy mi az iPhone.Azt tudom,hogy egy telefon de mivel tud ez többet mint egy eddigi telefon?Ugyanaz mint az Androidos telefon?és az iOS?

Akkor még az iPad,na meg a Samsung Galaxy Tab.Az utóbbi az egy számitógép valójában?Tudom mi a laptop,notebook,meg netbook csak ezt nem tudom.Ja és telefonom is a régebbi van,nem a tégla fajtából de a normál,megszokott,Androidos korszak előtti.

Még leírhatjátok ha esetleg valami új dolgot kihagytam.


2012. máj. 5. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az okostelefon gyakorlatilag egy számítógép (és csak egy alkalmazás rajta a telefon funkció). A táblagép is ugyanolyan, csak nagyobb.
2012. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bemutatok egy jó barátot:

[link]

Barátkozz össze vele és meglátod, kinyílik előtted az egész világ :)

2012. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az mp3 egy zenelejátszó, az mp4 videót is képes lejátszani az iPd az apple cég médialejátszója, az iPhone pedig szintén az apple cég okostelefonja.Az okostelefon azzal tud többet mint egy normél hogy jó hardvere van, viszi az újabb jobb játékokat meg még sorolhatnám.Az android egy oprendszer okostelókra a google-től, az iOS pedig az apple okostelóira szánt rendszer,a 2 nem ugyanaz.Az iPad az apple cég tábla gépe(tablet) pontosabban egy érintőképernyős miniszámítógép(bár az okostelő is hasonló)ezekről bővebb információ itt: [link] és itt: [link]
2012. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Iphone hozta létre az érintö képernyös telefon világát amit késöbb más cégek is elkezdtek lemásolni.Ha iPhone nem lenne ma is sima gombos telefonok lennének.

A érintöképernyös tábla pc-t is az Apple találta ki (iPad) amit SZINTÉN elkezdtek másolni más cége ebböl születtek a Samsung Galaxy Tab és társai.


iOS az egy operációs rendszer ami az apple termékeken fut (iPhone,iPad,iPod,Macpro.macbook ,stb)

iOS-t is próbálják lemásolni kevés sikkerrel aminek a neve Android.


Olyan a világ mint egy rossz kínai piac!

2012. máj. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 _Jessy_ ***** válasza:

"Ha iPhone nem lenne ma is sima gombos telefonok lennének..." na persze :D Ha meg Volta nem lett volna, akkor senki esm fedezi fel az elektromosságot, és gyertyafénynél néznénk a TV-t is :) Azért túlzásokba ne essünk.

IPhone?

[link]

2012. máj. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez így van!A többi céget semmi nem ösztönözte volna arra hogy érintö képernyös telefon tecnológiát megalkossák!Hanem még a régi androidos telefonoknál tartanánk!Gondolok pl. erre:

[link]


És ez nem túlzás!

2012. máj. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5.! Ez hatalmas :D
2012. máj. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az itt válaszokat adók túl fiatalok ahhoz, hogy emlékezzenek rá, de már az alma előtt is voltak érintőkijelzős eszközök (palmtop), amelyeknek egy része rendelkezett SIM foglalattal, így lehetett velük telefonálni. Nem kell ennyire bedőlni a marketingnek :)
2012. máj. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Így van, 10 éve nagy divat volt a PDA. De a táblagép is létezik jelenlegi formájában kb 1995 óta.

Az Apple csak azt találta ki, hogy hogy kell az újgazdagokat félévente/évente százezrekkel lehúzni.

2012. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az Androidnak pedig semmmi köze az iOS-hez. Tök más technológia...
2012. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!