Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik 3D képes médialejátszó...

Melyik 3D képes médialejátszó játszik le hibátlanul 3D-s blu-ray ISO-kat?

Figyelt kérdés
(Nem a kézikönyve alapján, hanem esetleg saját tapasztalatod szerint)

2012. máj. 6. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Dune HD Max ( saját tapasztalat )
2012. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát ez a Dune nekem több sebből is vérzik:


1. HDMI 1.3 van rajta, ami, ha jól tudom nem biztosít elegendő jelátviteli sebességet egy rendes (nem hSBS vagy TAB) 3D-s filmnek.


2. Nem látom a támogatott formátumok között a BD ISO-t!


3. A Sigma honlapján is csak az SBS&TAB van feltüntetve támogatottnak...


Nem blu-ray lemezről akarok 3D-t, hanem külső vinyóról 3D-s BD ISO-t akarok lejátszani lite vagy full menüvel!!!

2012. máj. 6. 11:59
 3/8 anonim ***** válasza:
A Dune-t nem tudom, de általánosságban esélytelennek tartom. Kibontva már talán.
2012. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most nincs bluRay ISOm, de kerítek egyet és a kedvedért mégegyszer letesztelem. Majd értesítelek az eredményről!
2012. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Playstation 3
2012. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1. Kibontva biztos, hogy esélytelen, de pár lejátszónál láttam a támogatott formátumoknál a BD ISO-t, csak a 3D-s BD-ISO-k kérdésesek számomra.


2. Köszi szépen!


3. PS3...ne viccelj!!!

2012. máj. 9. 10:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Dune HD Max teszt eredmény:


Lejött a cucc és hát sajnos neked volt igazad. Annyi biztató van a dologban, hogy az iso file-t kibontja , a 3D nélküli chaptereket simán lejátsza a cucc, viszont a lényegi résznél egy kék képernyő fogad ami azt mondja, hogy a lejátszó fimrware-je nem támogatja a 3D BD tartalmak lejátszását. Szerintem a HDMI 1.3 dacára egy firmware frissítés talán megoldhatja a problémámat, szerintem hamarosan jönni is fog egy új firmware ( félévenként jön új cucc és január végén volt emlékeim szerint ) ha gondolod értesítelek róla ha esetleg van változás. Az image-t megtartom tesztelési célra.

2012. máj. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jamply válasza:

pl. a Windows Media Player v12; csak előtte telepítsd fel a windows 7-codec pack legújabb (v. 4.0.9) verzióját.

Innentől fogva a WMP "mindenevővé" válik: még az eredeti, gyári (50 GB-os) 3D lemezeket is vígan "megkajolja".

Sok sikert; üdv: jamply!

2014. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!