Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használt macbook pro (2010es)...

Használt macbook pro (2010es) 2,53GHz Intel Core 2 Duo; 4 GB 1067 MHz DDR3 199. 000-ért, vagy hasonló értékben teljesen más márka? Nem kifejezetten játékra kell.

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 22:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Felét se éri. Ennyiért új i7-est kapsz, akár Dellt, akár Acert, nagyságrendekkel erősebb.
2012. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy MAC függő akkor vegyél mást, ennyiből már sokkal gyorsabb gépeket lehet venni , akár újonnan is, de használtan még egy gamer noti is belefér.
2012. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz. Írjatok még véleményt, ha hasonlót is, nem baj, megerősítésre de akár ellenvetésre is várok.
2012. máj. 7. 00:12
 4/16 anonim ***** válasza:
ne hallgass eájuk látszik h nem használtak még macet. nekem ilyen van pont (a cpu egyel kisebb, 2.4es) és ez nagyon jó ár, inkább 220ért mennek. És mivel írtad hogy nem játékra kell pláne. Sokkal megbízhatóbb, jobban összeszereltebb, masszívabb és jobb használni mint mást. Ha nagyon kell WIN, meg az i7 akkor ott van más, de nem véletlenül drágább.
2012. máj. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Én használtam Mac-et, nem győzött meg. Egy laptopot nem azért veszek, mert fémházas meg menő meg mittudomén, hanem a hardver miatt. Ugyanígy vindózos ultrabookért sem adnék pénzt, mikor ugyanazt a hardvert megkaphatom műanyag házban százezrekkel olcsóbban.
2012. máj. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Á az a baj hogy még mindig nem tudom, mi legyen. Győzzetek meg! Azt leszögezném hogy nem vagyok durván apple fanatikus vagy ilyesmi, de szeretem a cuccaikat, használni is és tényleg nem játékra kellene. Egy ilyen gép elmegy még minimum 5 évig úgy gondolom, de kérdés hogy megéri-e, vagy vegyek inkább ebből a pénzből valami teljesen más gépet, mint ez a Pro. Ajánlhattok is, ha tudtok valami jót. A mac-esek meg írjanak ha használnak Pro-t miért lenne jobb azt választani. Előre is köszi mindenkinek!
2012. máj. 7. 13:45
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
5 évig? Nem hiszem. A laptopoknak elsőként az akksija adja meg magát, általában 4 év után csökken drasztikusan a teljesítményük. Ha ezt megveszed, már csak 2 éved van. Ha újat veszel, van jó esetben 3 év garanciád és legalább 4 éved az akksi kipurcanásáig. Továbbá az újabb, erősebb procik jóval kevesebbet is esznek - nem ismerem pontosan a macbook üzemidejét, de 2.5 órára tippelem ezzel a procival, egy új laptop pedig 3.5-4 órát simán elmegy akksiról (az i5-ös majdnem 4.5-et). Nagyon elavult ez a gép, bármennyire is menő, hogy Apple, én 65 ezernél többet nem adnék ilyen hardverért. Tehát 134 ezret fizetsz a márkanévért.
2012. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
az akksiidővel durván alálőttél. átlag használat mellett a 150 ciklusos gépem 89%-os health-el (fent említett) 6-7 óra. kisebb fényerővel inkább több persze. Kevés gép van ami a macek ózemidejét megközelíti. Más laptop 3 óra alatt frissen is lemerül (nagyon max 4) ez meg úgy 8. és ez nem mindegy. főiskolán, vagy ha mennem kell dolgozni ahol nincs táp, nagyon sokat segített engem mindig is. Ha használtan veszed, nézd meg az akku ciklusait, és erejét.
2012. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ja és persze nevetséges, hogy 65 ezret érne. Más gép esetén is alapból többet... annyiért egy netbookot kapsz Atommal, semmi rammal és graf teljesítménnyel, hulladék kijelzővel, dzsunka műanyag házzal..
2012. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

Akkor bocsánat, én más laptopokból indultam ki (nekem i3 Dell 3.5 órát bír, i5 Acer 4.5, és ezek még jónak is számítanak).


A hardverre mondtam, hogy 65-öt ér, tudom, hogy ennyiért újonnan csak netbookot kapsz, viszont 85-ért már ennél erősebb gépet kapsz újonnan, és ahhoz képest ez nem ér 65-nél többet - a ház meg csak külsőség, aki azt akarja nézegetni, vegyen szobrot. A kijelzője nem az igazi, nemrég volt nálam új Pro, de az Aceremnek is szebb képe van.

2012. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!