Rambo75 kérdése:

PS3 vagy Xbox 360? (lent)

Figyelt kérdés

Egy valamit tisztazzunk:

NEM VITAT SZERETNEK KIROBBANTANI!!!.

Tehat:

Nem tudok donteni a 2 konzol kozott a PS mellett az ingyenes network szol, viszont a box mellett meg az hogy legalabb 15-20k-val olcsobb.

Ja es a jatekok ara is szempont lenne.

Ja es ha a PS3 mellett dontenek annak milyen tipushibai lehetnek?



2012. máj. 7. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2012. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 ThisIsWazzap válasza:
Én nemrégiben veszettül odavoltam az xbox-ért mert hogy kinect meg hogy az összes nagy arc azzal tolja. De mikor elmentem szakértőhöz ő azt mondta hogy a PS3 jobb mivel eleve a Sony egy jobb gyártó mint a micresoft valamint elvielg hosszabb időtartamot bírnak ki a ps3-ak és sokkal nagyobb életű is. Valamint a ps3nál az úgy nevezett move van ami az mint xboxban a kinect. Szerintem PS3-at vegyél move-val!
2012. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
PS-nel tipushibak esetleg milyenek lehetnek?
2012. máj. 7. 20:14
 4/15 anonim ***** válasza:
Semmilyen, régebbi fat-oknál volt sárga led, de ez sem volt túl gyakori, ilyen gépeket meg már csak használtan lehet venni.
2012. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Nekem mindkettő volt(plusz wii is van most).

Nekem nem állt az istenért sem a kezemre az xbox kontrollere.

Ps3at megszerettem.Zseniális,a net is ingyen van rá.

Elég a játékért fizetni,nem akarok még a netezésre is duplán fizetni.Egyszer fizetni a szolgáltatónak,egyszer a microsoftnak?Ne vicceljünk már...

2012. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hat mindenkepp ujonnan szeretnek venni az fix!

Ja es nekem is a PS kontrollere jobban tetszik, hasonlo volt a kezemben meg box kontrollere is votl a kezemben valahogy Ps-e szerintem jobb.

2012. máj. 7. 20:27
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Akkor nincs is értelme tovább gondolkozni rajta. Hiszen a játékok ugyan annyiba kerülnek, és nem olcsóbb az xbox 20K-val max 5-10-el, ami rögtön el is megy a live-ra.
2012. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Am ahogy eszrevettem, a jatekok majdnem uygan annyiba kerulnek.

Tehat eddig eleg sokkal vezet a PS.

De meg varok egy kicsit ugysem ma vagy egyaltalan iden evszem meg majd 1-2 ev mulva.

2012. máj. 7. 20:36
 9/15 anonim ***** válasza:
1-2 év múlva már kijönnek az új konzolok.
2012. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De azok dragak lesznek az en penztarcamnak... ;)
2012. máj. 7. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!