Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hozzám került egy ipod touch....

Hozzám került egy ipod touch. Sosem voltmég ilyesmim. Hogy tudom gépre kötni? Valami i tunesről olvastam. Miaz? Nem magyar nyelvű. Lehet ezzel csinálni valamit?

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 20:33
 1/3 anonim válasza:
Szerintem semmit, de az eredeti tulaja biztos tud vele mit kezdeni.
2012. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha eredeti iPod touch (mármint Apple termék és nem valami olcsó utánzat) akkor elég sok dolgot lehet vele csinálni...

Gépre kötni USB kábellel lehet, mint általában az MP4 lejátszókat. Az iTunes nevű program kelleni fog a gépedre, azzal tudsz mindent rárakni. Ingyenes, könnyen megtalálod.

Ha nem 1. generációs (vagyis van saját hangszórója) akkor lehet rá magyar nyelvet tenni, csupán a legfrissebb szoftvert kell felrakni az iTunesban.

Ha pedig már rajta van, a Settingsben be tudod állítani...

2012. máj. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

reméljük tisztességes úton került hozzád. Ha nem, akkor szégyelld magad.


Speciális Apple Dock csatlakozós kábel kell hozzá, ez boltban 5900Ft, utángyártott változatát bárhol meglehet venni egy ezresért (így nálam is). Az iTunesnak van magyar megfelelője is. Ha az iPod be van kapcsolva, és működik rendesen, akkor nincs igazán szükséged számítógépre. Mert ott lényegében csak a zenék és videók rárakását tudod megcsinálni. MInden más megy a beépített wifivel.

2012. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!