Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet másik beltéri egységgel is?

Lehet másik beltéri egységgel is?

Figyelt kérdés

T-home előfizetésünk van, ehhez 2db beltéri egység, a kérdés a következő: ha be akarok iktatni a rendszerbe egy 3.at is akkor az mindegy, hogy milyen vagy csak T-home-os lehet? A kártyát meg lehet kerülni valahogy?

Előre is köszönöm a válaszokat.



#T-Home #beltéri egység #set-top box #set top box megosztás
2012. máj. 10. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

A kártyát CS-sel tudod megkerülni, de ezzel máris definiálva van, hogy csak olyan beltéri lehet, amely tud CS-t (tehát nem lehet "bármilyen").

Emellett nem árt a CS-hez egy működő C-sor és egy jó internetkapcsolat sem... :)))

2012. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam kerülő úton nyomozni. Egy - másik cégnél dolgozó - antennaszerelő ismerősöm azt mondta, csak T-home-ost lehet és sajnos a kártyát nem lehet megkerülni. Ez pech, mert ha a kártyát meg lehetne kerülni, a jofogás.hu-n nagyon olcsón tudtam volna beltéri egységet venni.
2012. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Ez kár pedig már szereztem egy T-homeos beltéri egységet...de hát ilyen az élet :D

2012. máj. 14. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!