Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van 3 fényképezőgép, de nem...

Van 3 fényképezőgép, de nem tudom eldönteni, melyik is lenne a legjobb? -Samsung WB 210 -Olympus SZ-20 -Sony DSC H55

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2012. máj. 10. 23:35
 1/7 anonim válasza:

Én a samsungot venném meg!!

Amúgy nekem is samsung van, már 4 éve megvan, és rengeteget van használva.

2012. máj. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Sony egy picivel jobb mint a samsung.
2012. máj. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de sajnos nem lettem sokkal okosabb. Ha nem gond, találtam még egy gépet, ami nagyon tetszik, szeretném ha meg is indokolnátok, hogy miért AZT, a gépet válasszam. És akkor itt a link: [link]
2012. máj. 12. 18:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Még mindig a Sony a legjobb, hogy miért azt a linkeken lévő hozzászólásokból megtudod.


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!


Én is most akarok venni 1 fényképezőgépet. Az első 2 gép közül gondolkodtam én is, de már egyértelmű, hogy az Olympus sz-20-at venném meg, mert annál van a Full HD videófelvétel és még sztereó hangon is vesz fel. 3D képet is tud készíteni és 360 fokos panorámaképet is tud úgy készíteni, hogy neked csak a saját tengelyeden kölül kell körbefordulni. Viszont a 10Mp-es gépek felett már nincs különbség a képminőség közt, ezért az a 14Mp és a 16Mp közt sincs már semmi különbség. Az sz-20-as gépnél 12,5 szeres nagyítás van, ami már a Szuper Zoom kategóriájú gépek közé sorolható.

Végül, melyiket vetted meg? Vagy melyikre tetted le a voksod? :)

2012. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi neked is a választ! Végül egy másik lett a befutó, egy sony hx5-ös. Sok tesztet és véleményt elolvastam, míg erre a gépre esett a választás. Ez is tud full Hd-t, panorámaképet, szerintem szép képeket is készít, még mozgó járműből is fotóztam, jó a makrója, szóval egyenlőre meg vagyok vele elégedve. Ha van kedved, írd meg, hogy neked hogy válik be az olympus.
2012. jún. 18. 12:09
 7/7 anonim válasza:
Olympus? Szóval eddig is Olympus van nekem és viszonylag ez a legolcsóbb gép, ami még elég sokat is tud. Persze ez az én saját véleményem. Ez olyan, mint a mobil telefonoknál a Sony Ericsson. Elég sokat tud, az árához képest, de még is kissé gagyinak hangzik a márkája. A lényeg, hogy működik és hosszabb távon sincs semmi baja. Olympus sosem volt világmárka, de ellenben mégis remek készülék.
2012. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!