Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik az a laptop márka, ami...

Melyik az a laptop márka, ami nem megy tönkre hamar és megbízható?

Figyelt kérdés
Eddig két laptopom volt: Samsung és Acer. Mindkettő teljesen tönkrement. A samsungot nem lehetett megcsinálni, az acernek a javíttatása meg többe került volna, mint amennyit ér maga a laptop. Melyik a legjobb laptop márka? Milyet érdemes vennem? Netezésre,film nézésre kéne főként,max. ha játékra, akkor SIMS 3 :) Köszönöm a tanácsokat előre is!
2012. máj. 12. 13:13
 1/8 anonim válasza:
0%
Dell. Abból még a legtrébb is jobb mint egy Acer felsőbb kategóriása.
2012. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Dell. Abból még a legtrébb is jobb mint egy Acer felsőbb kategóriása."


Éppen hogy forditva!!! A Dell nálam fél év alatt tönkrement (alaplemez) az Acer meg már 5 éve müködik minden probléma nélkül, pedig ugyanúgy (és ugyolyan módon) naponta 10-12 órát dolgozom vele. De sok kollégától is ugyanezt hallotta, a Dell ugyan jó drága, viszont nem tart semeddig.

2012. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Akkor nem tudom mi van. Nekem már 2007 óta ugyanaz a Dell van meg, azóta vittem ide, vittem oda, volt hogy leejtettem, egyszer le is lett öntve, stb, de még közel sem tart ott (semmi baja nincs, kivéve, hogy már kevésbé bírja az akksi mint új korában) mint a másik (HP) ami meg úgy van tartva mint egy kényes díva.
2012. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sony
2012. máj. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én az Acer-ről és a Toshibáról hallottam, hogy jó laptop márka, és ezek a játékot is viszonylag jól bírják. Egyébként meg előbb-utóbb minden laptop tönkremegy. Tudom, hogy ez nem teljesen ugyanaz, de nekem ugyanolyan telefonom volt mint a tesómnak. Az övét kb. 5 hónap múlva javíttatni kellett és azóta megint volt már vagy 2x szervizben. Ellenben az enyém másfél éves és még egyszer se volt szervizben.

Szóval gondolom, a laptopoknál is ez a helyzet. Meg amúgy is: mindenki másra használja, valaki filmet néz vele, valaki játszik, megint más meg dolgozik rajta. És azért azt se felejtsük el, hogy egy márkán belül több fajta van. Lehet, hogy az egyik Acer jobb, tartósabb mint a másik és ugyanez igaz bármely másik laptop márkája. Egy laptop élettartama sok mindentől függ. Többek közt attól is, hogy hányszor került a földre, hányszor fürdött vízben vagy hogy milyen programok vannak rajta. Szóval ezt így nem lehet megmondani pontosan, szerintem. A lényeg, hogy ha veszel egyet, akkor arra vigyázzál és talán úgy adsz neki + pár évet :)

2012. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fémházas Toshiba, de bármelyik másik fémházas jó. - amúgy mind taiwani és ez még a legjobb gyártó ország, mert pár százalék a kontinentális Kínából jön.


Amúgy régen más volt, tehát sajnos semmi információ értéke nincs annak milyen egy öt éve gyártott laptop.


Amúgy a Dell mindig sz@r volt. Sajnos, mert sok buta emberrel megvetették (a sok termék megjelenítéssel - régen szinte miden Hollywoodi filmben ott pompáztak a Dell logók).

2012. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lenovo.Bár az nem teljesen említett tevékenységekre szabott notebook.
2012. máj. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Acer, ár-érték arányban is és minőségben is az elsők között van, utána talán a Toshibát mondanám. A Dell 2010-ig jó volt, azóta hulladékokkal árasztja el a piacot.
2012. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!