Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Melyik mp4 lejátszót vegyem meg? Philips Gogear Mix, vagy Gogear SoundDot?

[link]

[link]

Nekem kinézetre jobban tetszik a második(SoundDot),meg 2800ft-al olcsóbb is.Csak nem tudom,hogy mekkora a különbség,mert a Mix-nek a frekvenciája 40-18 000,a SoundDotnak pedig 80-18 000.A Mix 13h hosszát bir,a SoundDot 6-ot.Na meg a SoundDotnak nincs kijelzője,de ez annyira nem zavar,mert azt akarom hogy könnyen kezelhető,kompakt legyen.

a jel-zaj arány 84db a SoundDotnak,78 a Mixnek.Nem tudom hogy melyik a jobb.Szerintetek melyik éri meg jobban?

sürgős.köszi előre is.

2012. máj. 14. 21:03  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

[link]

[link]

# 1/2Időpont 2012. máj. 14. 21:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kimeneti teljesítmény (RMS): 10 mW (Mix)

Kimeneti teljesítmény (RMS): 2 x 2,5 mW (SoundDot)

# 2/2Időpont 2012. máj. 14. 21:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy 3D-t megjeleníteni képes projektorhoz hozzákötöm a 3D Blu-ray lejátszót akkor az megjeleníti nekem a 3D-s hatást?
Melyik DVD lejátszót vegyem, melyik a jobb, a Philips DVP3520 vagy Samsung DVD-C550?
Philips DVP 3880/58 vagy Samsung DVD-C550? Melyik DVD lejátszót válasszam?
Milyen asztali dvd/divx lejátszót vegyek? Hyndai vagy philips?
Ma kaptam ballagásra Philips 4 gigás MP4es lejátszót. Drága volt, mindent tud, hirtelen elromlott. Mi történt vele? Bővebben lent.
Hol és mennyiért tudok venni Philips PSA612-os mp3 lejátszót?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!