Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek melyik androidos...

Szerintetek melyik androidos tablet pc a jobb? Vagy megéri egyáltalán bármelyiket ezek közül megvenni?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]



#Android #tablet #tablet pc #Android Tablet #tablet összehasonlítás
2012. máj. 15. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Relatív a kérdés.

Attól függ mire akarod használni.

Ha nem fontos a mobilitás de nagy teljesítményt akarsz akkor természetesen desktop pc.

ha fontos a mobilitás de nem kell a nagy sebesség akkor én laptopot (vagy netbookot) javaslok.

Ha telefonálni akarsz vele, de kell a viszonylag gyors hardver lehet a tablet.

ha nem kell nagy sebesség de beéred egy androidos készülékkel akkor mobilt vegyél.

Kinek mi. én telefont vettem (X8-at)

2012. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Végül milyet vettél? Mert én most gondolkodom az MTech-en.
2012. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha még érdekel a válasz:

Nem ezek közül vettem, hanem egy point of view playtab pro 7-et. Elég jó videónézésre. Játékra és netezésre, viszont többet vártam tőle, az érintőképernyője miatt, ami lehetne érzékenyebb. Elég gyors. Szerintem megérte megvenni. :)

2012. aug. 7. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!