Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen mélyládát vegyek kocsiba?

Milyen mélyládát vegyek kocsiba?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem segíteni,nem értek annyira hozzá,de szeretnék valamilyen mélyládát illetve erősítőt venni a kocsimba.

Mac Audio Absolute 2304-et néztem,erről valami vélemény?

Olyat akarok ami jól néz ki,szépen is szól és bírja a strapát.

itt a kép : [link]



2012. máj. 16. 09:31
1 2
 1/14 gergoap ***** válasza:

Inkább sima reflexet vegyél! Egyenletesebb a frekvenciamenete és nem kell hozzá olyan erős erősítő.

[link]

2012. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
több emberrel is beszéltem és mindenki más milyen márkát mondott,de egyik se mondta a mac audio-t.rákérdeztem,hogy azzal mi a baj,azt mondta az egyik,hogy nem ajánlja,hogy miért azt nem tudom.Spectron sp-r4100 erősítőt és Impact 3712 SVC mélyládát ajánlották,ezek jók szerintetek?
2012. máj. 16. 18:52
 3/14 A kérdező kommentje:

kicker vcvr 122-ről valami vélemény? kicker dx250 erősítő lenne mellé,sajnos nem nagyon értek ezekhez,de olyan hangot akarok a kocsiba,ami szépen szól és nem pedig csak zörög az egész kocsi a mélytől..mint sok videoba lehet látni pl.

http://www.youtube.com/watch?v=BJNu44ykQhI

2012. máj. 19. 12:11
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg el kéne ugranod az autóddal egy media marktba, vagy hifigarázsba, és ott kipróbálni 1-2 mélyládát és ami megtetszik fülre azt megvenni. :) Így nem sok esélyed van megtalálni azt ami pont neked megfelel.

Eléggé szubjektív, mindenki mást fog mondani...

2012. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy netről akarom rendelni ezeket a dolgokat,media marktban egyik termék sincs
2012. máj. 19. 12:37
 6/14 A kérdező kommentje:
van most egy akciós kicker csomag,csak szerintem az már annyira komoly,hogy felesleges megvennem utcai használatra,elég lenne nekem,ha szépen,kicsit hangos szólna csak,ezeket a termékeket meg versenyekre használják
2012. máj. 19. 12:39
 7/14 anonim ***** válasza:

Erre a csomagra gondolsz :

[link]


"Kicker dB Cup Pack I."


Nem tűnik egy rossz szettnek ránézésre sem. A mélynél 87dB nem igazán tetszetős, de hangszóró T/S adatai szerint is ennyi, viszont programmal nézve, zárt láda felé esik a mérleg - QTS - 0.5 közeli értékkel.

Kicsi reflexbe olyan kiemelős lesz , alsó határfreki kb 36hz -re jön ki 40literes ládába. :)

2012. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

nah igen ebből sokat értek :DD

nekem is ezt ajánlották,de nem tudom érdemes-e ennyit kiadni érte,vagy használtan vegyek vmi szarabbat,akkor maradna pénzem is,tudnék mást is venni

2012. máj. 19. 13:13
 9/14 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen fejegységet vennék még hozzá

2012. máj. 19. 13:15
 10/14 anonim ***** válasza:

Pioneer fejet nézzél, jvc én inkább nem javaslom, ilyen áron már kapsz azt is, 25-30K között.


Van még itt egy olcsóbb autós csomag :


[link]


Nézz körül, nem kell megvenni a legdrágábbat :)

2012. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!