Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 livon mért nem tudok...

Xbox 360 livon mért nem tudok pár barátomra csatlakozni?

Figyelt kérdés
van egy xbox 360 slimem amin van live. van pár barátom és abbol néhányra nem tudok csatlakozni (open a natom és nekik is ) mi lehet a baj?

2012. máj. 16. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Azokkal a barátokkal gondolom sem partiba, sem közös játékra nem tudsz menni, csak úgy ha van egy 3. fél is a partiba vagy játékban. Ennek semmi köze a régióhoz, a router beállítással lesz a probléma nálad, vagy a barátaidnál(szerintem nálad mert amint mondtad több barátoddal sem jó). Menj rá a setting-nél az xbox live testing-re vagy hasonlóra, és szerintem ki fogja dobni sárga felkiáltójeles üzenetbe a NAT beállítást, ott a továbbon pedig meg tudod nézni a hibakódot. Ezek után elég bonyolult beállítani ha ez a hiba de én meg tudtam oldani...
2012. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát már probáltam de nem dob semmi hibát mindent kipipál és mégse
2012. máj. 26. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!