Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől van ez? Valamit vissza...

Mitől van ez? Valamit vissza kell állítani a ps-emen?

Figyelt kérdés
Nekem egy átlagos tv-m van amin csak AV bemenet van ma vettem egy HDMI kábelt átvittem a ps3mat a szomszédba ahol 106 cmes plazma tv van és HDMI re kötöttem a psemet!Mit mondjak csodálatos volt gyönyörködtem meg minden!OK! Hazavittem a psem!Ugyanúgy rákötöm az AV kábellel a tvm-re és se kép se hang!SEMMIT NEM MUTAT!
2012. máj. 16. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért van mert amikor rákötötted a HDMI-vel a plazmára ott megkérdezte ugye hogy HD minöségre váltasz e?!Egyértelmüen YES-re nyomtál.

De visszafele AV kábellel ez már nem müködik vagyis vissza kell vinned a szomszédhoz összekötöd a PS-et a Plazmával a HDMI kábellel és úgy visszaállítod sima AV csatlakozásra.

2012. máj. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ilyenkor nem működik, hogy sokáig nyomva tartod a bekapcsológombot és akkor azt hiszem újraskálázza a felbontást vagy valami ilyesmi?

Nekem egyszer bevált, ugyanúgy semmi sem volt, de sokáig nyomva tartottam az ujjam a gombom és kis idő múlva ki is írt mindent.

2012. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi sikerült!!! nagyon örülök!!
2012. máj. 17. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!