Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van valamilyen felso hatara a...

Van valamilyen felso hatara a kulso memoria kartyaval torteno bovitesnek egy fenykepezo vagy egy kamera teren?

Figyelt kérdés

Van egy samsung s760-as fengykepezogepem, es egy samsung kameram, aminek most hirtelen nem tudom a tipusat. Mind a kettohoz ugyanolyan memoria kartya kell: memory sd. Arra gondoltam, veszek egy olyan pici kartyat, ami belevalo egy ilyen sd adapterbe, mert van egy ket dolog itthon, amibe meg a pici valo. Egyszer beleraktam egy 8gb-os kartyat a mobilomba, ami 2gb-ig volt bovitheto es vegul is a kartyabol csak annyit hasznalt, a tobbit nem latta.

Nyaralasra keszulok, sokat szeretnek videozni. Hany gb-osat vegyek szerintetek. A 8gb-os kartya olyan pici volt, amit bele lehetett tenni az adapterbe, de sajna valamiert nem akar properul mukodni. Nem nagyon tudtam kiprobalni, hogy mennyi fer ra, de az 1gb-os kartyamra ugy 24 perc fer ra, ha jol emlekszem. Az nekem nem eleg. Egy 3-4 ora anyag jo lenne, ha raferne (persze nem egyszerre akarnam felvenni, mert ugy is csak 3 orat bir a keszulek) Igy korulbelul hany gigasat vegyek?


2012. máj. 17. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Az alapján válassz, hogy melyik éri meg arányaiban. A 16 gigás már nagyon olcsó, de 32-est is kapsz jó áron.
2012. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vettem egy 16gigasat abbol a markabol, amit mar regota hasznalok a fenykepezogephez meg a kamerahoz is, csak az 1 gigas. Igy eleg lesz ha az 1 gigas marad a fenykepezoben a 16 gigas meg megy a kameraba.:D

Koszi a valaszt.

2012. máj. 17. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen. :)
2012. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!