Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hobbi fényképezés célra...

Hobbi fényképezés célra valami kicsit komolyabb de nem annyira drága fényképezőgép?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Attol fugv, milyen arkategoriara gondolsz. 50, 100, 200 ezer Ft? (Szerintem a 200.000 az, amiert mar viszonylag jo hobbigepet kapsz, pl nikon d5100. De meg ahhoz is erdemes venni legalabb egy fix nagyfenyereju objektivet, meg par aprosagot)
2012. máj. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát egy olyan 100 körül gondoltam . Van akörül?? ;)
2012. máj. 19. 10:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyiért talán kapsz Sony A200-at. Nekem ez.az első tukorreflexes gépem, 3 eve vettem es meg ma is szívesen használom. Csak a videofelvétel, a nagyobb ISO lehetősége, a kihajthato képernyő es a nagyobb objektiv-kínálat miatt tervezem lecserélni az említett Nikonra. De amúgy fasza kis gép.
2012. máj. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. máj. 20. 11:07
 5/9 anonim válasza:

Érdemes lenne elgondolkodni egy használt DSLR gépen is.

Egyrészt ha mégsem jön be, nem buksz rajta, ha igen, akkor könnyű továbblépni.

Ne csapjon be a megapixelek nagysága.

2012. máj. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én egy arany középutat javaslok, aminek a neve: Fuji HS20EXR. Ez még nem tükörreflexes, hanem úgymond bridge gép. Pontosabban a bridge gépek csúcsa! Nem kell optikákat magaddal hurcolnod, és képminőségben erősen megközelíti a tükörreflexeseket, sőt a tükörreflexesek alsó kategóriáját veri is! 30X optikai zoom jellemzi, 16M pixeles felbontásban. Tucatnyi olyan dolog van benne, amit hobbifotózáskor kihasználhatsz! Keress rá a neten!
2012. máj. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én már 50 éve fotózom,mindenféle rendszerű és márkájú fényképezőgéppel dolgoztam,és ki is dolgoztam a felvételeimet.Ha most akarod kezdeni a fényképezést akkor tudok neked egy abszolúte megbízható ,energiatakarékos,szinte mindentudó kis gépet ajánlani.Panasonic DMC-LZ8 ,OPTIKÁJA A VILÁGELSŐ LEICA DC VARIO-ELMAR optikával rendelkezik 5-szörös zoommal.Keresője hajszál pontosan adja vissza ami a képre fog kerülni.Éjjeli felvétel,sport,porté,filmfelvétel hanggal stb.készíthető vele.Én a webárúházban vettem egy ilyet,de még sosem hagyott cserben.Ára 30 000 Ft.volt.
2012. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én használtan vettem a gépemet, ő egy Nikon D70-es, szerintem profibb, mint ezek az alap DLSR gépek, mint pl a 3000-es, sok ismerősömnek olyan van. És én nem hobbiszinten fotózom, és teljesen jól tudok vele dolgozni. Őt 130.000-ért vettem.... ha már tükörreflexeset veszel, akkor szerintem ne gagyit vegyél, mert nem kis pénz, a Sonyt nem ajánlanám. A Nikon és a Canon a két legjobb szerintem, mondjuk még a Leicat is dicsérik...
2012. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
NIKON COOLPIX L 120
2012. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!