Péter.S kérdése:

Tablet vagy xbox 360 s?

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy nem tudom mit vegyek

tabletet vagy xbox360s-et


tablet: tudok netezni,videózni,filmezni,facebookolni zenét halgatni meg amit egy android nyújt azt mind tudom vele csinálni.És ezzel az a gondom hogy lehet hogy megunnám egy idő után mert nem nagyon kötne le


xbox360s: játszani tudnák nagyon jó játékokon csak az a gondom vele hogy nem tudom pontosan de lehetséges hogy 2-3 év múlva szerintem már nem nagyon adnának ki rá játékokat mert ott lesz majd az ujj xbox 720 és szerintem arra fognak több játékot kiadni ezért vagyok bizonytalan a vételében


2012. máj. 22. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem xbox 360-ra sokáig fognak játékot kiadni.


Nem tudnám megmondani mikor lett a Playst. 3 de még kettöre simán kapsz játékot minden nagy boltban, pedig a 3 már ösrégen meg van.


ìgy a 360-ra is fognak csinálni játékot még legalább 10 évig.

2012. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tablet nem jó játékra,xboxon sokkal több mindent tudsz csinálni,tablet meg lemerül 3 óra mulva .. nem éri meg.. xboxra meg bőven lesznek még játékok,és tartja az árát
2012. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

csak anyi a gond az xbox 360 slim-el hogy ithon van egy jó gépem: LGA 775 foglalatú, Intel chipset-tel szerelt alaplap

Tetszetős, metálfekete MY PC ház, kék megvilágítással

2 magos 2,7/2,8 Ghz-es Intel processzor

2 GB DDR2 memória

320 GB nagyságú merevlemez az adatok tárolásához

PCI Express foglalatú Geforce 8400 GS 512 MB memóriás


és azon elfutnak a játékok és lehet hogy nem kéne egy xbox mellé hanem inkább egy tablett és akkor amikor nem vagyok othon hanem falun és van wifi akkor elviszem a tabletet és netezek vagy játszok

2012. máj. 23. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!