Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sony Laptop kijelző garanciáli...

Norrbi kérdése:

Sony Laptop kijelző garanciális szervízelése kiterjed arra, ha (véletlenül) kézzel lett megtörve a képernyő folyadék kristály?

Figyelt kérdés

Hátulról történő feszítés alkalmával "tört" el a folyadél, de se a képernyő hátulja se a képernyő plexi nem tört.

Vajon vihetem garanciális szervízbe, mert szerintem a nem rendeltetés szerű használat dumával szerintem visszadobják, de valakinek vélemény, tapasztalat?



2012. máj. 23. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó vicc.
2012. máj. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugye ezt te se gondoltad komolyan kérdező...
2012. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 cipi8 ***** válasza:

Kizárt dolog! A garancia nem terjed ki olyan estekre amikor a vásárló hibájából romlik el vagy sérül meg a készülék! Gondolj bele reálisan pl. 2 éves garanciánál mielőtt az lejárna csinálok valami kis kár a cuccomban és ők meg koppra kijavítják garanciálisan. Ha telefont véletlenül beáztatod vagy betöröd az LCD-t benne akkor semm érvényes a garanciális javítás.


A garancia olyan hibákra vonatkozik mely egy adott készülék rendeltetésszerű használata közben véletlenül bekövetkezik. Tehát nem a tulajdonos tehet a meghibásodásról hanem valamilyen alkatrész meg adja magát stb.


Nekem sem csinálták meg garisan a mosógépemet amikor örökké leállt mert a szivattyújában egy szeget találtak ami a nadrágom zsebébe maradt és a dobon is simán át ment. A munkadíjat simán felszámolták jogosan.

2012. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem ugyanez volt a problémám de úgy hogy egyszer csak kinyitottam és be volt törve úgy hogy az egész végig folyt. Először azt mondták h megcsinálják gariba, felküldték pestre, onnét meg vissza dobták h vagy kifizetem vagy nem csinálják meg. Jobb ha 30at bele számolsz a költségekbe és olcsón megúsztad.
2012. máj. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cipi8 ***** válasza:
Ez egyértelmű hogy nem garis a kijelző törés! Az magától nem törik csak úgy be, LEHETETLEN.
2012. jún. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!