Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet teljesen újrarakni...

Jani212121 kérdése:

Hogy lehet teljesen újrarakni egy számítógépet? Semmi ne maradjon rajta. Csak nem akarok semmi programot használni hozzá máshogy meg lehet oldani?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Pld egy CD-re kirt G-parted live programmal - már ha arra gondoltál, hogy op rendszer nélkül üresen adod el vagy hasonló! Viszont a formázás se töröl le minden adatot, én pld az Axcrypt-et használom fájlok végleges megsemmisitésére. de program nélkül egy számitógéppel semmit nem tudsz csinálni - csak brutal force és akkor annyi mindennek :)
2012. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi.. akkor leszedek vmi programot de ehhez feltétlenül muszály cd re írás :D???
2012. máj. 24. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem a kérdést! Ujrarakni? - semmi se maradjon rajta? Mert ha új oprendszert akarsz felrakni, ahhoz is kell telepitőlemez, ha meg üresen akarod eladni, akkor elég a bizalmas adatokat megsemmisiteni... viszont valami program mindenképpen kell
2012. máj. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a bizalmas adatokat akarod megsemmisiteni, akkor program nélkül meg lehet csinálni, úgy hogy először simán kitörlöd őket, majd a helyét teleirod valami nagyméretű fájlokkal, pld film, videó stb! ekkor már nem lehet előhozni az eredeti fájljaidat
2012. máj. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából úgy értem hogy úgy akarom újrarakni hogy semmi ne maradjon rajta.. op rendszert, fájlokat. van telepítőlemezem csak az nem engedi hogy formázzak. Őgy akarom hogy semi ne legyen rajta. mintha most vettem volna:D
2012. máj. 25. 12:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy, hogy elkezded telepiteni, akkor először formázni is lehet az egész vinyót - és talán ha formázás után megszakitod a telepitést, akkor üres lesz a gép
2012. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!