Szerintetek normális hogy eltiltanak a géptől?

Figyelt kérdés

Volt egy eset amikor a gyerek megölte a családját nép butitás gyanánt azt mondták hogy azért mert codozot vagy valami gyilkos játékal játszot.Szüleim meg elhiték és azota nem gèpezetek.

ui. Edig cod,wowal toltam de mostanába minecraft ami anyira nem gyilkos leszámitva a néhány mo ot amit megölők.



2012. máj. 24. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen rossz a helyesírásod, én is eltiltanálak.
2012. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cipi8 ***** válasza:

Tény hogy vannak a bizonyos játékoknak mellékhatásai, (idegesség, düh, feszült közérzet, stb. ha nem sikerül egy pályát sokadjára sem végig játszani) de szerintem ez erősen személyiség függő is. Ez most olyan hogy valaki játékgépfüggő és az Isten pénzét is beledobná, de valaki meg játszik egy bizonyos összeget és meg áll, függetlenül attól hogy bukott vagy nyert-e. Valamilyen szinten szabályozni kell a játékkal töltött időt a gyereknél illetve fiatal korúaknál hogy ne menjen a tanulás rovására illetve ne játsszon a gyerek késő éjszakáig ha másnap suliba megy, és a szün. időt ne a monitor előtt töltse el.


De nem feltétlenül lesz valakiből családirtó, meg tömeggyilkos azért mert erőszakos játékokkal játszik régen én is sokat játszottam ilyesmikkel és nem lettem sem anyagyilkos sem más milyen aberrált állat. Ez teljesen személyiség függő szerintem mert régen is voltak ilyen esetek és akkor sem fogták a tetrisre vagy tudom is én hogy mire. Ha a kulcsi mészárlásra gondoltak a szüleid ott is csak említették hogy sokat játszott ilyenekkel a gyilkos de nem azt mondták hogy kizárólag ezért tette. Mennyi olyan brutális gyilkosság, tömeggyilkosság történik ma a világba akár csak a hazánkban is amik történnek de nem mind azért volt mert most a barom állatja a gépen egyfolytában csak játszott.


Ezt beszéld meg szüleiddel hogy valamit enyhítsenek a tiltáson. Nem hiszem hogy ha végzel a játékkal akkor a családnak is GAME OVER!

2012. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ cipi.
2012. máj. 24. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha máshogy nem megy, még mindig legyilkolhatod őket.
2012. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!