IPod Touch valakinek?

Figyelt kérdés

Csáó. Szóval szeretnék egy iPod touch-ot és nincs itt valakinek, hogy valami tapasztalotot tudnátok írni.? Nem pont ilyenre gondoltam h "jó", "tök király", "sz*r" stb...

Hanem valami hosszab leirásokat, ilyeneket. Vagy esetleg várjak, mer elvileg kb fél év múlva megjelenik az új, 4 colos kijelzővel?



2012. máj. 26. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Én pont most tettem szert egyre, kamera szempontjából nem valami erős, gyengébb fényviszonyoknál igen szemcsés, de világosban is könnyen el lehet mosni a képet, de az érintőfókusz jól működik. (Szerintem ilyen cuccok közül a Sonyericssonnak van a legjobb kamerája). Játék, meg zenehallgatás szempontjából viszont nagyon jó, mivel az Apple nagyon jó optimalizálás szempontjából, nemigen akad rajta semmi, és pl. a Max Payne vagy a Prince of Persia: Warrior Within szinte ugyanaz, mint gépen. Habár az ilyen játékok, amik nem a mozgásérzékelőre(nem tudom mi a pontos neve, de biztos hogy nem giroszkóp), vagy az ujjad húzására vannak kihegyezve, kicsit lehet zavaró lesz, hogy a gombokat nem érzed, hol vannak, és nem tudod lenyomtad-e.

Zenehallgatásnál a képernyőt mindig be kell kapcsolni, ha számot akarsz váltani, kivéve, ha jailbreakeled, és a Cydiából letöltöd az Aktivatort, amivel beállíthatod a gombokat (nálam pl.: ha hosszan nyomom a hangerő--t, akkor vált előre egyet).

Hangszínszabályzás csak előre programozott van, egyedit csak utólagos programmal tudsz megvalósítani.

Csak az iTunesal tudsz zenét, vagy akármit felmásolni, pendriveként nem használhatod, csak azt másolhatsz rá, amit ő használni bír. (Láttam, hogy Winamppal is lehet zenét exportálni, de nálam nem működött)

Egyáltalán nem bonyolult az iTunest használni.

Netezni jó vele viszonylag.

Ha még kérdésed van írj, hátha eszembe jut és ránézek erre a kérdésre még egyszer.

Én nem vagyok biztos benne, hogy jobban jársz, ha vársz a következőre, mert ha a kijelző nagyobb lesz, nagyobb lesz az egész készülék, ami nem biztos, hogy jó, lehet, hogy nem jön még egy ideig, meg lehet, hogy csak új lesz és kész, ez se tud sokkal többet, mint a 3g, csak van kamerája, meg egy pár dolog, de pl.: láttam Youtube-on, hogy a már említett popww-vel játszottak 3g-n, én azt mondom, annál komolyabb játék már nem kell, meg úgy se nagyon lesz.

2012. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!