Milyen fejhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azon gondolkodtam, hogy kellene végre egy fejhallgató, ami nagyon jó minőségben játssza le a zenéket.

Gondoltam már a monster-beats HD-ra csak az kicsit drága :S

Mit ajánlotok? Max 45 000-t fizetnék érte



2012. máj. 26. 16:02
 1/5 YourDestiny ***** válasza:

Ők hárman:


[link]


[link]


[link]

2012. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Panda Péter ***** válasza:
olvasnivaló: [link]
2012. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A 3 közül melyik az, aminek a legjobb a hangzása? Nem nagyon értek hozzá, viszont nekem most az a lényeg, hogy a lehető legjobb minőségben kapjam vissza a zenéket :) Előre is köszönöm!
2012. máj. 26. 20:26
 4/5 YourDestiny ***** válasza:
A második által linkelt leírásban a fenti háromból kettő szerepel, nem tudom mennyit írnak róla. Mindhárom komoly cucc, szerintem teljesen mindegy, melyiket választod. A Panasonic-nak is kibírhatatlanul brutális mélyhangja van, az AKG is egy nagyon jó és komoly darab. Ez utóbbi talán tartósabb, legalábbis én ezt olvastam valahol.
2012. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az AKG-t mondom neked. Már kb4 éve nyúzok egy K-44-t. Egy megszűnő stúdióból lőttem. Használta pár zenekar pl Anima Sound System... Nagyon jól szépen természetesen szól. Akkor még én a brutál mélyhangokat kerestem. Már nem! Gondolj arra is amikor veszed, hogy változhat a zenei ízlésed és inkább egy szépen tisztán szólót válassz ne egy célszerkezetet. Nem kevés pénz amit most kiadsz majd rá. Fontos hogy hosszútávon jól kiszolgáljon téged. Én is kipróbáltam sokmindent de legjobb döntés a K-44-s volt. Nem volt újonnan sem egy nagyon drága cucc 9k körül volt az ára. Pedig használt is meg minden de akármi szépen szól rajta. Póbálj ki sokat modjuk inkább szakboltokban ne media markt és társait, ott lehet,hogy nemértenek hozzá annyira. AKG Sennheiser vonalon szerintem találsz majd csodálatosat ami sokáig örömmel tölt el.

Sok sikert és sikert a beszerzéshez!

2012. máj. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!