Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az TV-t rákötöttem az 5.1-es...

Az TV-t rákötöttem az 5.1-es erősítőre, de nincs hang, csak a TV-n. A bekötés és a kábelezés biztos, hogy jó. Mi lehet a baj? A TV-n kellene valamit állítani?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 23:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Találtam olyat, hogy TV-hangszóró és külső hangszóró, ez sem segített. Valaki help! :(
2012. máj. 27. 23:54
 2/15 anonim ***** válasza:

Milyen 5.1 erősítő, és hogy kötötted rá ?

Aux -on rca kábellel szólnia kéne...

2012. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Szia! Génius 6000-res, chinch-es kábellel kötöttem rá. Viszont a TV-n van még olyan, hogy DIGITAL AUDIO OUT (OPTICAL). Lehet, hogy arra kéne kötni? Sose láttam ilyen kábelt, ami oda megy. Dobok egy képet, légyszi segíts!


[link]

2012. máj. 28. 13:57
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez így jó viszont az erősítőn mondjuk a tv -nél megjelöltbe kéne kötnöd, majd átállítani arra a funkcióra.

A tv -n lehet van DIGITAL AUDIO OUT, de az erősítőn nincs ilyen bemenet. Jah igen, Optikai audio kábel a neve.

2012. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi! És egy ilyen optikai kábelt nem tudok átalakítani úgy, hogy a bemenet RCA-s legyen?
2012. máj. 28. 14:49
 6/15 A kérdező kommentje:
A TV megjelöltre is rákötöttem, de az RCA-s kimenetről nem vitt át hangot.
2012. máj. 28. 14:50
 7/15 anonim ***** válasza:

Több ilyen ki és bemenet is létezik egy tv-n, ilyet keress :


[link]


Nekem így van jelölve, a lényeg, hogy audio out legyen, az erősítőnél pedig ezeket próbálgasd, de biztos van egy kapcsoló amivel lehet állítani.


[link]

2012. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos nincs ilyen, nem értem, hogy gondolták ezt. Nem volt olcsó TV. Oldalon van 2 USB port és egy HDMI, azon kívül ez az egész:


[link]


:(


Próbáltam SCART-ról is átvinni (a másik vége chinch), elviselhetetlenül zúgott az erősítő, mikor összekötöttem.

2012. máj. 28. 21:32
 9/15 anonim ***** válasza:

[link]


Erről a tv -ről lenne szó ?

Mert itt tényleg nem látok audio kimenetet, viszont szerencsére scartból van ilyen átalakító is, olcsó egy próbát megérne:

[link]

2012. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Jééé, ilyenem meg van itthon :) Viszont az a gond, hogy ha a chinches SCART-al zúgott, szerintem ettől is bekattan majd. Azért megpróbálom, köszi! Mellesleg erről a TV-ről lenne szó, nem tudom látsz-e a leírásban valami okosat.


[link]

2012. máj. 28. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!