Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipad 3 (new ipad) vagy Transfo...

Ipad 3 (new ipad) vagy Transformer prime? Milyiket vegyem meg? Mi van mellettük és mi van ellenük? Más javaslat/ötlet?

Figyelt kérdés
Akarok egy tabletet venni, de 2 között dilemmázok... Mit javasoltok melyiket vegyem meg? Melyik éri meg jobban? Az Ipad 3-nak elvileg az aksijával van gond, a Prime-nak meg a wifi-je nem a legjobb... Szóval? Van valakinek ilyen eszköze? Mi a tapasztalata vele?

2012. máj. 28. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt az Android, másrészt a dokkolók miatt a Transformert venném.
2012. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

iPad 3, hogy mi ért?


1. Minimum 3 évig, jönni fog rá friss iOS( iOS6,iOS7,iOS8 stb.)

2. Nem szar az akkuja : [link]

3. Retina Display 2048x1536 felbontás

4. 700.000 alkalmazás az Appstoreban amiböl 300.000 alkalmazást amit iPad-re irtak,

5. Cydia, még több extra dolog.


Nézegess apple-el kapcsolatos oldalakat, és ott jobban utána tusz nézni nek, pl.: szifon.com, iphoneclub.hu beszeljukmac.com


Remélem segíttettem

2012. máj. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

mivel nekem primeom van, elfogult vagyok, de harom ipadert sem cserelnem el :D


egyebkent a wifije nekem jo, a gps-e, ami nem jo, de ha primeot veszel, es regelsz az asus oldalara, kuldenek egy ingyen gps-t

2012. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!