Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autó hangtechnika összekötésén...

Autó hangtechnika összekötésénél, hogyan lehet megoldani, hogy ne kelljen külön kapcsolót berakni, h ne szívja le az akksit. Mitől függ ez?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Hali

Milyen külön kapcsolóra gondolsz ?

Ha az erősítő vezérlésével van gond, használd a fejegység motoros antenna részét az erősítő (REM ) Remote részével kell összekötni. Amikor a fejegység bekapcsol bekapcsol az erősítő is, amikor ki akkor pedig az erősítő is kikapcsol.

2012. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából erre lettem volna kíváncsi köszönöm. EZT minden fejegység és erősítő tudja?
2012. máj. 29. 08:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Újabb fajta fejegységek tudják, erősítőknél szerintem most már alap dolognak számít, létezik olyan rca kábel is ami mellett fut egy szál vezeték, nah ezt nem ajánlom elég gagyi megoldásnak tűnik, ezeket legfőképp szettekben árulják drágán, ráadásul néha kevés is a hosszúsága a kábeleknek.
2012. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kondenzátor minden esetben kell bele? egy 300 W os sub, meg egy 300 W os erősítő menne bele.
2012. máj. 29. 15:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kérdezni h milyen kábel kell ahhoz h össze kössem a fejegység, és az erősítő remote részét?
2012. máj. 29. 15:36
 6/7 A kérdező kommentje:
A lényeg h nekem a fejegységem most folyamatosan áram alatt van csak akkor kapcsol ki ha kiveszem a kulcsot. Ezt nem lehet valahogy megoldani úgy hogy ha kikapcsolom akkor kapcsoljon ki teljesen?
2012. máj. 29. 15:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Kondenzátor 1000w felett lényeges, egyébként nem szükséges, de azért jó aksi legyen a kocsiba legalább 55AH nagy indító áramos.

A kábel 1 eres, legalább 1.5 mm2 es vastagságú legyen.

A fejegység bekötésnél azt hiszem, direktbe szokták kötni, elméletileg kihagyva a gyújtáskapcsolót.

2012. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!