Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom összekötni a...

Hogyan tudom összekötni a T-Home-os beltéri egységemet laptoppal (USB, HDMI), vagy ezt a beltéri egységet projektorral (RCA, VGA)?

Figyelt kérdés

Projektoron szeretném nézni az aktuális sporteseményeket, viszont ha laptoppal kötöm össze, akkor kicsi az online (m1) adás felbontása, beltérivel pedig nem tudtam összehozni (RCA-val próbáltam, de valamiért nem érzékeli a jelet, a csatlakozó jó, mert más eszközzel már próbáltam).

A beltérit szeretném összekötni a laptoppal, a laptopot pedig a projektorral. Van rá mód? Kell valamilyen program a laptopon való képi megjelenítéshez?



2012. máj. 29. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
A legjobb képminőséget akkor kapod, ha a laptopot kihagyod a buliból és a beltérit közvetlenül a projektorra kötöd. Laptopra csak akkor tudod átvinni a beltéri képét, ha van valamilyen digitalizáló eszközöd, pl. tv-tunered.
2012. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!