Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ki mut tud a fisher hangfalakr...

Msebi06 kérdése:

Ki mut tud a fisher hangfalakról? Minőségük, teljesítményük érdekel, hogy szólják-e amit elvárnak tőle. Hangfalat szeretnék venni, és láttam ezeket jó áron. Alul példának linkeltem párat.

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2012. máj. 29. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Hali

Nekem egy kicsi típus van sme 161, és ahhoz képest igen jól szól, 3 utas, amiket linkeltél azok már sokkal jobbak lehetnek, alapból terhelhetőségre és hangnyomásra is.

Nekem az első tetszik legjobban a linkek közül jó lehet közép is van benne.

Videót is találtam róla :

http://www.youtube.com/watch?v=wS0wfgD1qIA

2012. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából teljesítmény, meg még inkább minőség érdekelt, mer már hallottam pár gagyi hangfalat, és halk hangerőn torzítás nélkül is olyan silány minősége volt hogy inkább kikapcsoltam. Sztem venni fogok hamarosan ilyen hangfalat.
2012. máj. 30. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!