Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nagyon sürgősen HELP! Vásárolt...

TokodiTamas kérdése:

Nagyon sürgősen HELP! Vásároltam használtan egy PSP-t, megmondom őszintén nem értek hozzájuk :/Meg szeretném állapítani hogy PSP 1000? 2000? . Stb. De a legfőbb bajom az lenne, hogy 5.50 GEN D3 szoft van rajta, szeretném házilag flesselni!?

Figyelt kérdés
* Előre is köszönöm igyekezeteket *
2012. máj. 30. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:

PSP 1000 és 2000 között a különbség: az 1000-es nagyobb és nehezebb.

Erre inkább Google vagy youtube vagy megfelelö, keress rá!


5.50 GEN D3 az már flashelt FW.

2012. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos hogy flesselt ? mert nekem azt mondták h igen, de viszont nem tudom játékot hogy kell rá tenni!Próbálkoztam a google-el is de bonyolult volt minden oldal. Elmagyarázná vki hozzá értő hogy kell ?
2012. máj. 30. 23:43
 3/8 anonim ***** válasza:

100 %, hogy ez flashelt szoftver.


A letöltött játéknak .iso vagy .cso formátumban kell lennie.

Pl. God of War Chains of Olympus.cso vagy God of War: Ghost of Sparta.cso


A PSP-t összekötöd a PC-ddel és mivel "Cserélhető lemez-ként" látja, így a Sajátgépen belül megnyitod.

Lesz olyan mappa, hogy ISO. Ezt nyisd meg és másold bele a játékot!


Utána szüntesd meg a kapcsolatot a PC és a PSP között, a PSP menüjében menj a "Game" menüpontra és ott a legutolsó pont ("Memory Stick"). Ha jól csináltad, a játék ott lesz.

2012. máj. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na most még untatlak egy dologgal. megnyomtam a select gombot ki dobja azt a menüt.. váltogattam a szoft.módokat magától elkezdte váltogatni egyszer csak kikapcsolt és azóta nem tom vissza kapcsolni. Nincs nálam a töltője elképzelhető hogy lemerült ? vagy lehet h vmi baja van??
2012. máj. 31. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Amikor be van kapcsolva, akkor azt egy zöld LED jelzi világítva.

Ha merül, akkor VILLOG. Villogott?

Mert akkor valószínüleg lemerült.


Amit még javasolhatok, ha esetleg nem ezzel van a hiba: nyomd meg és tartsd nyomva az R ravaszt és így próbáld meg bekapcsolni!

Ha ez sem jó, akkor kicsit igazgasd meg az akksit, mert lehet, azzal van a gond (érintkezés). Ha ez sem jó, akkor komolyabb a baj, de elöször megvárom, mit írsz vissza!

2012. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen villogott folyamatosan de abba sem hagyta , se kép se hang közbe, akkor szűnt meg a villogás mikor kivettem az akksit és újra be.azóta NÉMA a gépezet. :S
2012. máj. 31. 22:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Tehát ha most bekapcsolod, akkor nem világít a zöld LED sem?


Akkor most vagy szoftveresen vágtad tönkre vagy hardveresen.

Ha szoftveresen, akkor nincs akkora baj: szerezned kell egy ún. Pandora akkumulátort, ezzel fel tudod támasztani.

Ha ez sem segít, akkor már komoly baj van: lehet akár alaplap hiba is vagy az akkumulátor adta meg magát stb.


Ehhez már szakembert kell keresned, mást nem tudok javasolni!

Nem kellett volna bajlódnod a Select-es menüben, hanem csak elindítani a játékot.

2012. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az lehetséges hogy az usb-t ha be dugom az nem bír annyi áramot adni neki hogy bekapcsoljon ? az "Ő" töltője kell hozzá ?
2012. jún. 4. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!