Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használtan szeretnék fényképez...

Használtan szeretnék fényképezőgépet venni, max.40-45 e. ft-ig. Annyi féle van, hogy nem tudok választani. Aki kicsit ért hozzá, segítene?

Figyelt kérdés
Van egy bridge gépem, de szeretnék egy kisebbet. Az utazózoomos gépeket néztem. Fontos lenne a nagy látószög, 24,28 mm legalább, minimum hd videó, jó képminőség, makro fotózáshoz is.
2012. máj. 30. 14:08
 1/1 anonim válasza:

én egy újat kaptam 45.000 ft-ért!

használtan olcsóbban megtudod venni. egy fényképezőgép ami jó minőségű és nem drága 25.000 ft (ilyet vettem) + a tartozákkal együtt volt 45.000 ft. tehát szerintem nem sok.

amúgy jofogas oldalra írd be hogy fényképezőgép és válasszd ki azt a megyét ahol megtudod venni, legcélszerűbb ahol laksz és ott több hirdetőnek is tudsz írni

2012. jún. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!