PS vitával kapcsolatosan valaki segítség?

Figyelt kérdés

kérdéseim a következők lennének(lehetőleg tulajokhoz):

-mennyire jó 3g-n az online játék??

-tudtok ajánlani jó játékokat?

-használt játékokkal lehet játszani? (nincs valami tiltás a gépen?)

-könnyen meglehet unni?



2012. máj. 30. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:

- 3G-n nem vészes a játék, de azért wifin mindenképp jobb

- a leghíresebb: Ucharted: Golden Abyss, nagyon jó, mint a nagygépes változata, alap vétel.

Mortal Kombat, Resistance, Gravity Rush, Escape Plan, Unit 13, Motorstorm RC, Rayman Origins, és még pár, ign-en vagy playstationcommunity-n nézegetheted.

- nincs semmilyen korlátozás, bár nem nagyon van még tele a használt piac Vita játékokkal

- nem könnyebben, mint egy mobilt vagy egy asztali konzolt.

Max a játékot lehet megunni rajta.

2012. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen :) hát a 3g amúgy is azért kéne ha nem vagyok itthon és mondjuk a buszom se wifis.

még egy kérdésem lenne :O van valami olyan mmorpg játék mint pl wow, muonline?? tudom hogy ezek nincsenek csak valami ezekhez hasonló online mmorpg. vagy legalább hogy hamarosan várható

2012. máj. 31. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen MMORPG sincs rá, még PS3-ra sem (na jó, 1-2 akad, de általában bénák), még ha jól emlékszem RPG sem.
2012. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

-A 3g-s vitát venni alapvetõen fölösleges hiszen a vitás mobilinternet nagyon macerás és pénzbekerül(de ez csak az én véleményem).

-Elsõ játékként vedd meg az uncharted-ot drága de megéri.

-Müködik a használt játék is.

-Dehogy az elsõ bevezetõ a három alap és a három letölthet játék mellett. Ugy hogy még az alap programokról meg az oks telefon szintü menürõl nem is beszéltem

2012. jún. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van rá egy diablo-hoz hasonló rpg, a Dungeon Hunter: Alliance
2012. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!