Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van valami hdmi-re átalakító?...

Mindedj kérdése:

Van valami hdmi-re átalakító? Sony KE-MV42A1 és nincs rajta hdmi

Figyelt kérdés

Olyan 6-7 évig nyűztem a ps2-t és most tönkre ment (nem olvas stb) ezért most venni akarok 1 ps3-at de a tv-n nincs hdmi. És hogy van valami átalakító hogy tudjam hdmi-vel vagy pedig másik kábellel kell rákötnöm a tv-re?

(Mielőtt elküldtem , nem akartam hülyeséget írni [lehet így is az] de van vmi scart izé és hogy az lehet hogy van)



2012. máj. 31. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nincs ilyen átalakító mivel a tv-d nemtudja a hd-t.

De kapsz hozzá piros-fehér-sárga kábelt (nemtudom mi a neve)

én még olyan átalakítót is kaptam hogy van rajta 3lyuk és bedugod a kábel 3 dugóját és azt dugod a tvbe.

Am ajánlom a Battlefield 3 at és az Uncharted 3 at

2012. jún. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A ps3 dobozában van AV kábel amit sztem simán rá tudsz kötni a TV-re. Nem kell semmilyen átalakító.

valami ilyesmi:

[link]


HDMI kábel incs az alap csomagban de vehetsz hozzá ha a tv tudja. Elvileg szebb a képe de ezt nem tudtam letesztelni (én pc monitorral használom).

2012. jún. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!