Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Komolyabb digitális fényképező...

Komolyabb digitális fényképezőgépet csak nagyon profik használhatnak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt cserélhető objektívesre. Vagy maradjak az egyszerű de mégis jó HD kis fényképezőmnél?

2012. jún. 2. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bárki használhatja, akinek van pénze rá.
2012. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az amatőröknek az alkotmányban meg van tiltva.

???

2012. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek ment a zöldkéz :D


Felrobban a fullframe gép ha megérzi, hogy ha kezelő nem nagyon profi :D


Bárki tud fotózni, de jó képet nem tud akárki.

Mondok egy személyes példát. Egy idősebb kollégám hobbiból fotózik, de nagyon jó képeket készít. Egy közös kirándulás alkalmával én használtam az ő gépét, ő pedig egy nagyon olcsó gépet.

Aztán otthon visszanéztük a képeket. Természetesen az én képeim nagyon tiszták, meg színesek lett és - teljesen átlagosak. Az ő képei viszont érdekesek és JÓ képek lettek.


Két dolgot kell mérlegelned: megengedhetsz e magadnak egy profi gépet és a legfontosabb: van értelme váltani egy profi gépre.

2012. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Láttam én az állatkertben egy pasit 2 milliós géppel- automata állásban volt...Nem ezen múlik. Aki nem profi, megteszi egy alapszintű DSLR is.
2012. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezért öröm, hogy a Nikon D800-on már nincs módválasztó tárcsa.... P, A, S, M.... Kész.... :D
2012. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!