Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hangrendszert összeállítani?...

Hangrendszert összeállítani? ötletek?

Figyelt kérdés
Eggy éteremembe/bár ba kellene nekem eggy hangrendszert kiépítenem hogyan oldja mmeg ? vagy egy kajálda rész oda gondoltam 2 hagfalat (max 30W) van a terasz oda kellene 2 db kb 60 W hangfal (nem kel vízálló) és van egy pult oda pedig kellene 1v2 db 100W körüli hangfal segítenétek erősítő/hanfal kivállaszrásásban lehetőleg 1 erősítővel szeretném megoldani. Fontos hogy bíra tartós működét napi 10-15 óra
2012. jún. 3. 12:15
 1/4 A kérdező kommentje:
jelenleg 2 db 24 w hifi adja a hangot de kezdik megadni magukat
2012. jún. 3. 12:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Hali

Egy 4 hangfal kimenetes erősítő is megteszi, ha nem használod ki maximumig.

Sajnos nem tudom az igényeidet, ebből 4db mondjuk:

[link]

Kicsit bajos, az összekötés, ugyanis ha 6db kéne akkor abból az A oldalra : 2 - 2 db ot párhuzamosan kell kötni így 4 ohm lesz, az erősítő B oldalára pedig simán menne még 2db - 8 ohmban.


Esetleg a B oldalra , ahova nagyobb teljesítmény kell ilyet vegyél :

[link]


Lényegében alapból hangosabb lesz ez a hangfal mint a többi, nem kell + erősítő sem az érzékenység miatt.

2012. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. a nagy hangfal majd másik lesz még nem tudom melyik 30-40 e körül az lenne még a kérdésem hogy 4 hangfal kimenetes erősítőt honnét szerezhetek ? amit én láttam eddig az mind 500E körül voltak esetleg olcsóbban van ? :D vagy esetleg autó erősítő jó e hozzá az lényegesn olcsóbb és ugyanolyan teljesítményű
2012. jún. 3. 16:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg költenél annyit a nagy hangfalakra akkor esetleg még Wharfedale V-10 is számításba jöhetne, 1x kell megvenni a minőséget. :)

Erősítőre meg valami ilyesmire gondoltam :

[link]

2012. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!