Xbox360 vagy PlayStation3 ilyen játékokhoz?

Figyelt kérdés

Tervezek egy konzolvásárlást, nem az ár számít, sem a BluRay meg ilyenek.

Csak a kontroller és a grafika most a lényeg:]

Ezekhez a játékokhoz melyik konzolt érdemesebb megvenni?

Battlefield3

ModernWarfare3

ModernWarfare2

Crysis2

GTA IV

Saints Row3

Black Ops

Ghost Recon Future Soldier

Dead Rising 2

Dead Rising 2: Off the Record


Meg az exkluzívok közül:

Halo Reach-4 xboxra

inFAMOUS2 pedig ps3ra


Az fps játékok közül inkább a multiplayer érdekel.

És nem érveket kérek hogy psn, live így meg úgy:D Csak hogy melyik konzolon lenne értelmesebb ezekkel játszani

Köszönöm szépen a válaszokat előre is!:]



2012. jún. 3. 20:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%

Olymindegy.

0 különbség.

2012. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Kontrollerben mivel én 6éves korom óta PS1-el játszottam ezért Playstation.

Grafikába csak egy nagyon minimális különbség van a PS3 részére.

Játszani meg szerintem Full mindegy, bár a PSN-en általában barátibb a társaság. (tapasztalat)

2012. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Mivel a felsorolt játékok multiplatformok, ezért full mindegy, hogy melyiket veszed. Max. PS3, mivel a PSN ingyenes.

Ha egy baráti tanácsot elfogadsz: az exkluzívak körül jobban nézz körül, mivel lehet, hogy az egyik tábor felhozatala jobban bejön, mint a másiké és akkor késöbb nem bánod meg, ha rosszat vettél. 6)

2012. jún. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Multiplatform tökmindegy, az az egy exkluzív játék meg szintén mindegy, hogy melyik.


Ha multizni akarsz PS3 az ingyen multiplayer miatt.

Joystick mindkettőnél jó, grafika mindkettőnél kb ugyanolyan (minimálisan jobb a PS3), egyik konzollal sem jársz rosszul, ha csak ezek a játékok érdekelnek.

2012. jún. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
PS3 az ingyen multi és az InFamous miatt. Én azt jobban szeretem mint a Halo Reacet. Az exluzív címek alapján dönts.
2012. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Azért vannak szépen különbségek multiplatformos játékok között:]

[link]

[link]

Csak hogy párat felsoroljak:P Bár vannak amik ps3-ra "szebbek" pl.

battlefield3 (bár ezzel vannak kétségeim hogy szebbek)

de a cod szériák xboxra lettek jobban (szerintem) átportolva.

Az infamous2 nem lett olyan hangulatos mint én azt elképzeltem a HALO -val pedig lehet megunhatatlanul játszani:D

És még annyit hozzátennék hogy xboxra 2év garanciát kapnék ps3-pedig csak egy fél évet. És kicsit tuningolós fajta vagyok, semmi sem tetszik úgy ahogy van és erre az xbox jobban megfelel, több cucc van rá:)

Csak mégis érdekelt szerintetek melyik konzolon lenne szebb..

2012. jún. 4. 14:39
 7/25 anonim ***** válasza:

Az összes multiplatform játék pontosan ugyanúgy néz ki, az az 1% alatti eltérés meg amit esetleg ilyen kimerevített kinagyított képeken látszik csak az igazi gyökér fanboyokat érdekli.

"és erre az xbox jobban megfelel, több cucc van rá:)"

Ez meg szintén úgy, ahogy van baromság, xbox rohadt korlátozott ilyen téren, mert szinte csak gyári microsoft kiegészítőkkel működik, PS3-nál jóval szélesebb a választék.

2012. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Lázár Péter ***** válasza:
0%
Mindegy a ps3-nál kényelmesebb a kontroller, a grafika talán 1%-kal jobb! Ha már odaírtad a battlefieldet, és az mw3-mat akkor inkább mw3. Ja és ha a PSN-re regisztrálsz akkor inkább united kingdomra regisztrálj mert akkor elfogadja az online passt, és sok minden is van rajta!
2012. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
A több-cucc dolgot testreszabásban értettem nem kiegészítőkben:D Testreszabás mint pl: átlátszó kontrollerek (átmenni vele haverhoz és gizdázni vele nagyon jó poén) vagy akármi más. De ott is max 2 év után fogom megbontani mert elveszik a granacia:/ De van pár szervíz ahol ezt nem is nézik:)
2012. jún. 4. 17:44
 10/25 A kérdező kommentje:
*garancia
2012. jún. 4. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!