Feltettem a gépre a nikon coolpix s6150 fényképezőgépemet, hogy átmásoljam a képeket és a videókat, bekapcsolt magátol de azthittem be kell kapcsolni bekapcsoltam (de ekkor ugye valójában kikapcsolt) és azóta nem tölt és nem is kapcsol be?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Elromlott?Még csak második napja van meg..Ugye nem romlott el.:O:(

2012. jún. 4. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Húzd ki (vedd le), dugd vissza (tedd fel)!
2012. jún. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, hogy nem ide tartozik a válaszom, de lécci segíts nekem. Én most akarok ilyen fényképezőt venni. Ezt az apró kellemetlenséget leszámítva mit gondolsz, megéri az árát? Szereted? Jó képeket csinál? Lécci írd le tapasztalataidat :)
2012. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez azért történt mert nagyon felmelegedett a gép.kivettem az aksit és ujra rendesen működött.Nem a gép hibája én voltam a béna mert nem kapcsoltam ki.Nagyon gyönyörüek a képei jól működik az érintő kijelző..nagyon megéri az árát.
2012. júl. 4. 23:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Te mennyiért vetted? Köszönöm amúgy a választ :)
2012. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jajj elfelejtettem, magyar nyelvű menü van benne? Mert neten azt nem találtam a leírásban :)
2012. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van benne, ugyanis nem bírtam neki ellenállni és megvettem. Nagyon jó kis szerkezet, tetszik :)
2012. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 remélemnincsilyennév válasza:
Sziasztok! Hasonló problémám lenne, így itt is rákérdezek. Nikon Coolpix l25-ös gépem van, ma a képek feltöltése után leválasztottam a gépről és azóta nem kapcsol be, csak villog a bekapcsoló gombnál ha megnyomom. Először még kijött az objektív de nem kapcsolt be, utána semmi... Már próbáltam kivenni, berakni az elemet, csatlakoztatni géphez de nem csinál semmit. Előre is köszönöm ha van valamilyen ötletetek, hogy miért van ez és, hogy mit csináljak. Köszi!
2012. júl. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Palotai Dóra válasza:
Szerintem ez a gép nagyon szép képeket csinál, megéri az árát..
2012. szept. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!