Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Videokártya gondom van. és...

Videokártya gondom van. és hogy tudnék letölteni frissítést videokártyához vagy valamit amitől a sims 3 elindulna? Muszáj venni új videokártyát?

Figyelt kérdés
Szóval az a gondom h nekem NVIDIA GeForce MX/MX 400 videokártyám van.és nem támogatja a Shader Model 2-t csak akkor ha frissítem...Sims 3-hoz kellene...szerintetek neten tudnám frissíteni?? vagy muszáj újat venni? ha tudonám frissíteni akkor hol??kérlek segítsetek, az ilyenekben nem vagyok otthol és gondoltam hogy itt megpróbálkozok és megkérdezem...
2009. júl. 1. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a gépedben levő videókártya MX 400-as akkor feltételezhetően a többi hardver (cpu, ram) is hasonlóan korszerű lehet. Azt javaslom hogy ne vegyél új videókártyát, mivel értelmetlen kiadás lenne. A shader model pedig nem frissíthető, vagy támogatja a kártya vagy nem. Az újabb videókártyák értelemszerűen a legújabb shader model-t támogatják.

Ha játszani akarsz a Sims3-mal akkor egy teljesen új gépet kell vásárolnod.

2009. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha csak a videokártyát írja ki hogy azt frissítsem, akkor is új gépet kell vennem? mert csak a videokártyával nincs valami rendben... amúgy köszi a tanácsot
2009. júl. 1. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Hiába csak azt írja ki, lehet hogy elindul utána meg kilép és nem ír ki semmit vagy elindul de kb legalacsonyabb felbontáson legkisebb beállítok mellett is lesz vagy 7 fps-ed ami teljesen élvezhetetlen.
2009. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem:)... köszííí
2009. júl. 1. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!