Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tapasztalatok Navon platinum...

Tapasztalatok Navon platinum 7 tabról?

Figyelt kérdés
Miket tapasztaltatok mennyire jó stb :)
2012. jún. 4. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pont ma vettem egy ilyet. Ha van kérdésed róla akkor válaszolok. Alapvetően jó a sebessége, sokféle játékkal próbáltam de elvitte őket, a menüben azért van néhol akadozás de valószínűleg a 4.0 android miatt, mert ez a cortex a8 nagyon bivaly egy proci. a kijelző betekintési szöge gyenge sajnos, de amúgy szerethető kis gép, ha az ember nem vár tőle csodát.
2012. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gospelradio válasza:

Szió!


Vannak már tapasztalatok a Navon Platinumról?

2012. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Azt szeretném meg kérdezni hogy az ilyen készülékeknél gyakori hiba a nyomáspont és az érzékelés pont eltérése mivel nekem rajzolásra kéne számomra ez fontos lenne...

Szóval ha van akkor mekkora az eltérés?

És egyáltalán jó rajzolásra?

2012. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó! Eletérés szinte nincs is!
2012. aug. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok! Én tegnap vettem ennek a 2-es azaz a II változatát. Ez jelenleg 5990.- el drágább mint a sima. Ez annyiban tud többet, hogy van HDMI kimenete és Cortex A9 ha igaz. A HDMI ma fogom csak kipróbálni, mert sajna micro-HDMI kábelt adtak és ehhez meg mini-HDMI kell. Szóval ma megint mehetek az ExtremeDigital-ba, remélem kicserélik,mert én csak HDMI kábelt kértem és a manusz adta ezt hozzá.


Ami a kütyüt illeti. Hát a betekintési szög elég gyatra függőleges irányba. Föntről csak világosodik a kép, lentről viszont invertálódik. Mondhatni fejjel lefelé tartva jobb az ágyban filmezésre. Vízszintesen viszont jó betekintési szögről számolhatok be. Máskülönben rendesen dolgozik a cucc. (a WayteQ xTAB-70DC -t nemrégiben tesztelték (videó teszt) és az ott szereplő játék nekem teljesen akadás mentesen fut!)


Ami miatt ezt vettem az a HDMI kimenet ill. opcionálisan OTG kompatibilis. Tehát elvileg LCD TV-re lehet úgy kötni, hogy bill. + egér és akkor már olyan mint egy asztali gép, csak azért mégis tábla és könnyen hordozható!

Hát ezekre fog ma fény derülni.


Ha minden összeáll és időm is adatik akkor csinálok egy részletes tesztvideót a youtube-ra .

2012. dec. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is Navon Platinum 7 II-m van és nagyon jó.


Néhány játéknál beszaggatott de alapvetőleg nagyon jó kis gép.Van hogy néha lefagy és hamar lemerül de az is csak azért van mert sokat használom.


A HDMISwitch-et még nem volt szerencsém kipróbálni mert még sehol sem találtam megfelelő átalakítót.Az előlapi kamerája nem annyira jó.A G-szenzor tökéletesen működik.És a HD-s videókat is kib*szott jól adja be, szaggatás nélkül.


A gyári modulok benne nagyon hasznosak.És az élő hátterek között van olyan is hogy térkép és az beméri a helyzetedet és az lesz a háttered műholdas adásban.


Jól kezel egyszerre több futó app-ot is.A hangfelismerője majdnem kíváló.A mikrofonja sem rossz.


EZek lettek volna az én tapasztalataim vele. :)

2013. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!