Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen televíziómárkát ajánlan...

Milyen televíziómárkát ajánlanátok? Samsung, Orion, Philips? Esetleg jobb ötlet?

Figyelt kérdés

Media Marktban szeretnék tévét venni, de sajnos annyit értek hozzájuk hogy szép :) A mostani akciós újságukban néztem többet, de mivel nem értek hozzá csak a márkanevekre tudok alapozni. Mi az hogy A B C energiaosztály? Mi a különbség a HD és a Full HD között? Mire jó a Led háttérvilágítás?


Jah és talán a legfontosabb ezekhez a tv-hez ugyanúgy csatlakoztathatok szobaantennát vagy akkor az én szobámba is kell egy T-Home beltéri?


2012. jún. 6. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem márka szerint kellene venned televíziót.


Két dolog számít: mennyi pénzed van és tetszik e a képe.

Ha nincsenek konkrét távlati terveid ( pl NAS-ról videó szerver üzemeltetés, vagy DLNA-s megosztások ) akkor felesleges túlbonyolítani a dolgot.

2012. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen picit szélsőségesen tettem fel a kérdést, nekem sem a márka a lényeg. Csak szeretnék tisztában lenni inkább azzal mi mit jelent, vagy mi mire jó. Javarészt laikusként én is az alapján döntenék hogy milyen a képi és hanghatás....
2012. jún. 6. 11:55
 3/7 anonim ***** válasza:
A Samsung jó meg még sztem a Sony is.
2012. jún. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gergoap ***** válasza:

Samsung, Philipset vegyél, ezeknek van a legjobb képük, amiket én láttam. A Full HD LED-ekben legtöbben benne van a DVB-T tuner, így egy kis szobaantennával tudod nézni a szabadon fogható csatornákat.

A helyedben én nem vásárolnék a Media Marktban, nagyon drága egy hely. Méshol 5-15%-al olcsóbb minden, főleg a neten.

2012. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hasznosak voltak, de várom még a véleményeket :)
2012. jún. 6. 18:29
 6/7 anonim ***** válasza:
A HD 720 pixel, a full HD meg 1080. Az energiaosztályok az Abc sorrendjében növekvő sorrendben nőnek, tehát az A fogyaszt a legkevesebbet. Ezen belül van még az a+ a++ és így tovább ami még kevesebbet fogyaszt annál jelölik így. A Led világítás asszem nagyobb betekintési szöget ad. Ha nem fontos a minőség, akkor olcsó és viszonylag talán jó az orion ha jót kifogsz belőle és nem kell sokat szervízelni. A Samsungnak okos Tévéi vannak, az LG-nek pedig jelenleg az egyik legjobb 3D technológiája. Viszont minőségileg a Philips és a japánok, Sony, Panasonic talán még a Thomson a legjobbak. Jó ár/érték aránya van a szlovák Orava/OVP tévéknek, de már nem annyira jók mint amiket előbb leírtam. Remélem tudtam segíteni!
2012. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 plasztik@ä ***** válasza:
válogassál [link]
2015. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!