Okosteló vagy Playstation?

Figyelt kérdés
Nos az lenne a kérdés hogy Sony Ericsson Xperia Arc S vagy Playstation 3 ??? Nincsen egy atomerömü gépem csak ilyen kezdö. (Dual-Core 1.8, nVidia GeForce 8500Gt, 4GB ram) mindkettöt gamelésre használnám. Telefonom sincsen valami hiper-szuper, csak egy elég ócska adroidos teló (Huawei U8180). Nos ugye PS-re egyre több új játék van ami egyre több pénz, ellenben a telóval ahol van a warez (pszt.. :P). Válaszokat várom. Hibákért bocs. :)

2012. jún. 6. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyiért megveszel egy ps3-at és hozzá játékot annyiért már jó gépet raksz össze használtan.Meg ne telefonnal akarsz játszani akkor inkább már ps vita, ami ugyan annyiba kerül mint egy arc S
2012. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
PS-re is van warez. Vita nem biztos, hogy jó döntés, mert nem lehet a tv-re kötni. Szerintem S nem valami jó ár/értékű telefon, sola jobb kb. ugyanannyiba kerül. Szerintem azt vedd meg
2012. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha hordozható: PS Vita, olcsóbb is 30k-val, mint az Arc S, és jóval erősebb és jobb is.

Ha nem hordozható, akkor PS3.


60-ért használtan is szar gépet kapni, szóval azt nem ajánlom.

Ez a telefonmánia meg túl nagy lett, jók az okostelenofok, de nehogy már gondolkozni kelljen, hogy PS3, vagy egy szaros telefon.

2012. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jah azért tényleg durva lenne ha a konzolokat leváltanák az okostelefonok a dedós ,sz@r játékaival.Aúgy azt is tudnod kellene hogy mikkel akarnál játszani.

Én a rengeteg exkluzíva miatt ps 3 at választanám, ha pedig sokat utazol akkor vita-t idővel arra is sok játék lesz

2012. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!