Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung UE32D5000 TV vélemények?

Samsung UE32D5000 TV vélemények?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg valami más ennyiért?
2012. jún. 6. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó ár/érték arányban van, egyébként nekem is ilyn van meg vagyok vele elégedve. Pl. filmeket sorozatokat szoktam nézni vele a számítógépről, LAN-on keresztül egy router beiktatásával (bár így a 1080p-s filmek néha megakadtak a lassú kommunikáció miatt) de pl külső vinyóról remkül viszi a FullHD filmeket mkv-t is. Szép, élénk képe van ha nem kell a 3D marhaság meg a kényelmetlen "TV-n netezés" akkor jó választás.
2012. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Keletföld válasza:

Vigyázat!


Néztem a boltokban, az egyik rokonomnál, és otthon magamnál.

Mindhárom TV 81 cm-es LED-es LCD, de mégsem egyformák.

Az egyik szlovák gyártású, a másik szlovén, a harmadik meg magyar.

Hogy ugyanazon a tipusszámon miért gyártanak hárman háromfélét - azt nem tudom - mindenesetre elég érdekes.

Az enyémen hátul a kivezetések mind a baloldalon vannak, a rokonom tévéjénél meg mind a jobboldalon. Tehát hátulról nézve a kettő mintegy tükörképe egymásnak. Mindkét TV lapos (kb. 3 cm., míg a boltban nézegetettnek van egy kis "pupos" hátulja, olyan kb. 7-8 cm mélységig.

Lehet hogy az lenne a magyar gyártású, amit itt Jászfényszarun gyártanak?

Hogy belül miben különbözhetnek egymástól? Ki tudja?

Tipusában mindegyik ugyanannak van megjelölve, legfeljebb az utolsó betűjelekben van némi kis eltérés. Állítólag full HD-s mindhárom, 100 Hz-es, stb.

Csak csodálkozom, mert nem érzékelem rajta ...

2012. nov. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Keletföld válasza:

Olcsó 3D! Akit érdekel. ...


Ha sikerül letölteni régebbi 3D-s filmeket az internetről, és utána USB-n keresztül lejátszatni a TV-vel azzal a régebben volt kapható, még papiralapú piros-kék ablakos 3D szemüveggel, akkor elég olcsón lehet 3D-zni.

Mert bizony működik!

2012. nov. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Keletföld válasza:

Közben egy boltban elmagyarázták részemre elég alaposan az eltérést és a lényeget.

A magyar gyártású (jászfényszarui) LED TV az hátul kissé pupos, miután az háttér-LED-es megoldású,

míg a szlovén és szlovák extra-lapos kivitelű mind a kettő él-LED-es. Vagyis annak a keretében vannak körben a LED-ek.

Állítólag ez eddig a modernebb (a 2012-es modell).

2013. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!