Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy dvb t vevőt pici...

Vettem egy dvb t vevőt pici antennával, mindent telepítettem de nem talál egy csatornát sem, mit tegyek? Vegyek hozzá szobaantennát és azt tegyem rá? Tető antennát nem akerok mert negyediken lakunk, nincs erkély

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
És pontosan HOL laksz a negyedik emeleten?
2012. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az a pici antenna mert a szobaantenna sem nagy, de nézd meg a szomszédok merre forgatják az antennákat.

Előfordulhat hogy még szobaantennával sem fogsz be semmit, rálátás, távolság függvénye.

Kérdezd meg szomszédot mivel fog milyen minőségben.

2012. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szolnokon lakom,a házban mindenkinek digi tv jön kábelen, a csomagban olyan 7 cm es kis botantenna volt- köszi a válaszokat
2012. jún. 12. 12:00
 4/5 A kérdező kommentje:
ha van valakinek tapasztalata vagy ért hozzá írja már meg milyen antennát vegyek......
2012. jún. 12. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Szolnok az ország fehér foltja... Ott egy jó kültéri antenna kell, hogy valamit befogj.

Hogy milyen? Igazából mindegy, a lényeg, hogy szélessávú legyen. Persze vannak spéci antennák az UHF sávra, javaslom nézegesd a www.mindigtv.hu címet, ott leírják, hogy milyen antennát javasolnak. De Szolnokon, mivel a közelben egy nagy teljesítményű adó sincs, mindenképp kültéri antenna kell.

2012. jún. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!