Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek mennyit ér ez a...

Szerintetek mennyit ér ez a tv, taníthatós táv irányító van hozzá?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 12. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek már csak eszmei értéke van...
2012. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudsz értelmes választ adni?
2012. jún. 12. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogyne. Az előző is az volt, csak nem tudtad értelmezni, sajnos. Hogy jobban megértsd: ez a hagyományos képcsöves TV mára már teljesen korszerűtlen, elavult, nem felel meg a mai kihívásoknak (pl. HDMI csatlakozók, HD felbontás, stb.)nagy a fogyasztása, igen nagy helyet foglal. Tehát ilyen fajta tévét manapság már csak olyan vesz-venne, aki műgyűjtő, vagy nagyon kevés pénze van tévére.

Manapság 40-50 ezer forintért már "lapos tévét" is lehet venni. Abban is biztos vagyok, hogy az általad feltett TV-nek gyönyörű képe volt fénykorában (talán még most is). A tévé árában benne van a távirányító, akármilyen legyen is az.

Ha ez a válasz sem megfelelő számodra, akkor megpróbálom forintosítani: ha bárki kínálna a tévéért 10-15 ezer forintot, azonnal add oda, de attól tartok, hogy nem lesz ilyen ajánlat. És nem azért, mert rossz a tévé.

2012. jún. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ez egy kielégítő válasz volt! Köszi szépen. 16 ezer ft-é hirdettem meg! Nyilván ez a tv nem mai de egy fiatal párnak vagy szegényebb családnak alkalmas. Amikor külön éltem én akkor vettem ezt a tv-t de haza kényszerültem költözni. Amúgy van 3D tv-k is.
2012. jún. 12. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert az értékesítéshez :)
2012. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!