Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tv-hez milyen távirányítót...

Tv-hez milyen távirányítót lehet venni?

Figyelt kérdés
Józsin ami van univerzális az jó? :D Meg hogy kell behangolni, vagy nem tudom mit kell vele csinálni?
2012. jún. 12. 21:33
 1/2 cipi8 ***** válasza:
A párszáz Ft-os vackok egy kalapszart érnek ez személyes tapasztalat inkább boltban vegyél valami normálisat 3000-től már jók vannak. Nekem rengeteg olcsó piaci vackom volt de normálisan mire belövöd hogy mindent vezéreljen megőszülsz, nekem TEVION MD383 van és ami távirányítós készülék azt mindent vezérel normálisan már vagy 3 éves és a 2. tulaja vagyok. Az olcsó vackok olyan 3-4 hónapot bírnak néha elfelejtik a beállításokat és ami rá van írva hogy miket vezérel kb. azoknak a felét tudják és nem minden funkció érhető el vele a TV-n vagy amire hangolod.
2012. jún. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom [link]


USB-n tudod feltölteni rá a tv-hez tartozó kódot. Rengeteg tv-t ismer. A piaci szarok arra jók, hogy tudj csatornát léptetni, meg pár alap dologra. Ezzel simán eléred a menüt, és az összes funkciót.( Téged nem érint, de ezzel el lehet érni a szerviz menüt is, míg unival lehetetlen.)


Egyébként a tevion távirányító is kiváló és tartós, sokáig használtam. Viszont ismerősök mind idehozzák a tv-ket javításra, nekem hatalmas segítség, hogy csak usb-n rátolom az adott delikvens kódját, és kész. Hibák 80%-a, hogy az előlapi gomobkkal bekapcsolják a gyerekzárat, táv meg sehol :)

2012. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!