Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudok beszerezni COMMON...

Hol tudok beszerezni COMMON INTERFACE kártyát?

Figyelt kérdés

Pontosan hogy működik, milyen üzletekben beszerezhető? Csak annyi infót találtam, hogy ezzel foghatók alapcsatornák és előfizethető plussz csatornák.

És mennyi az ára?


2012. jún. 14. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mihez kellene?

Az alábbi például Mindig TV-hez, Hello HD-hoz és Olcsó TV-hez jó:

[link]


Működése:

A CI modult beleteszed a tévé vagy set-top-box (beltéri egység) CI-fogadójába, majd a modulba belecsúsztatod az előfizetői kártyát és már mennek is az előfizetett csatornák.

Műszaki áruházakban (pl. Euronics) és antennás szakboltokban kapható.

Mindig TV esetében a 7 alapcsatorna CI nélkül is megy.

2012. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tv-hez szeretném, vettem egy Samsung UE32D5000 tv-t és azon van ilyen common interface nyílás. Annyit netről kiderítettem, hogy mire való ez a kártyahely, de más infót nem igazán találtam. Igen a 7 alapcsatornát így is fogom, de hallottam, hogy aránylag olcsón előfizethetek plussz csatornákra ezzel a kártyával.
2012. jún. 16. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szóval akkor Mindig TV Extrára szeretnél előfizetni.

Az alábbi oldalon ki tudod választani a neked megfelelő fizetési konstrukciót és on-line meg is tudod rendelni a kártyát + a CI-modult.

[link]

Rád a "CA modullal" feliratú oszlopban lévő árak vonatkoznak. Kiválaszthatod, hogy a 30 csatornás családi vagy a 17 csatornás alapcsomag érdekel-e. Választhatsz havidíjas vagy 1 évre/6 hónapra előre fizetett konstrukciót.

Nézd át az oldalt, hogy neked melyik lenne a legmegfelelőbb.

Ha nem on-line szeretnéd megvenni a modult és a kártyát, akkor menj be a legközelebbi Euronicsbe és ott a kezedbe adják.

2012. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget, mostmár kezdem érteni:) megy a zöld pacsi :)
2012. jún. 17. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!