Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri most venni egy ps3-mat?...

Megéri most venni egy ps3-mat? (Nemtudom hogy mikor fog kijönni a Ps4 de ha kijön akkor a Ps3 egyből el fog avulni vagy ugyanugy fognak jó játékokat kiadni rá? )

Figyelt kérdés

2012. jún. 14. 14:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok:)
2012. jún. 14. 20:02
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem még mindig megéri. Legalábbis ha jól emléxem PS3 megjelenésekor még javában adtak ki gammákat a PS2-re is.

Másik meg, hogy ha most veszel ps3-at akk rengeteg olyan játék lesz ami neked még új akkor is ha 1-2-x évvel ezelőtt jelent is meg. (GoW sorozat, Unchartedek, meg vagy másik 65654 jóféle játék) és szerintem annak ellenére hogy nem egy top PC azért simán szépek rajt a játékok.

Harmadszor megjelenéskor a PS4 tuti nem lesz egy olcsó mulatság (ha jl emléxem ps3 is 100e felett volt megjelenéskor ráad a fat ps3-akkal voltak gondok. a mostani slimek sztem megbízhatóbbak). PS3 most azért nagyjából már megfizethető.

Én két éve vettem egy ps3-at. Addig csak PC-n nyomtam gammákat. Akkor is ez volt a nagy dilemma (meg hogy ps3 vagy xbox :D ). Én nem bántam meg a vásárlást, haverokkal jó buli együtt játszani.

De persze ez a Te döntésed...

2012. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!