Henny23 kérdése:

Hogyan kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Van egy xbox 360 slim-ünk, ami ki van chippeltetve vagy flashelve (nem tudom, mert nem értek hozzá). Azt mondta aki ki chippeltette, hogy nem viszi a másolt játékokat, mert nem tudták úgy megoldani. Nah most olvastam, h külső vinyóról(1 terrás - igen olvastam, h 16Gb-ig viszi, de volt aki azt állította, h csinál rá az xbox magának egy 16Gb particiót) meg lehetne oldani, de rádugtuk az xboxra és nem történt semmi sőt azt se tudjuk, h mit kéne csinálni..

vki érthetően, lehetőleg nem rövidítésekkel és szakszavakkal, magyarázza el, h, hogyan tudnánk megoldani, (úgy h ne kelljen pénzt költeni rá) h a vinyóról tudjunk játszani, vagy onnan telepíteni azt...



2012. jún. 14. 19:59
 1/1 anonim válasza:
egy mód van rá legalábbis én ezt tudom. úgy hívják RGH de ez pénzbe kerül.
2012. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!