Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A skullcandy hesh szerintetek...

Zöldségnyúllal kérdése:

A skullcandy hesh szerintetek megéri az árát? Továbbá milyen fejhallgatókat ajánlanátok ebben az árkategóriában? (16-17000Ft)

Figyelt kérdés
Zárt fejhallgatót szeretnék, olyat, ami körülveszi a fület és nem simul rá, továbbá nem akarom hogy túl sok legyen a basszus(főleg rockos, metálos, bluesos zenéket hallgatok) Előre is köszi :)

2012. jún. 15. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Skullcandy=hulladék.


Itt nézz körül:

[link]


Úgy tudom a Beyer DT235 kiemelkedő ebben a kategóriában, de lehet 17k körül már jobb is van, kérdezd meg hozzászólásokban.

2012. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. jún. 15. 19:43
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy mitől "hulladék" a skullcandy?
2012. jún. 15. 19:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen az.

Szar a hangzás (ha neten azt olvasod, hogy jó, akkor azt 14 éves gyerekek írták akik életükben nem láttak még komoly fejhallgatót), csak a kinézete a jó (ami meg szubjektív).

Ha nem lenne olyan dizájnos amilyen, akkor senki sem ismerné.

2012. jún. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Én amúgy 15 éves vagyok és tényleg nem láttam még komoly fejhallgatót (xD), de az elmúlt 2 napban olvasottak alapján kétszer is meggondolom, hogy mit vegyek, s komolyabban megnézegetem a Sennheisereket is :)
2012. jún. 16. 13:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért Sennheiser sem a legjobb.

Skullcandy-nél persze a legolcsóbb Senn is jobb, de 20k alatt a kisebb nevek, amikről valószínűleg még soha nem is hallottál a legjobbak, mert Senn/AKG-nál ilyen olcsó kategóriában még csak a márkát fizeted meg, nem a minőséget.

Ha megy az angol akkor head-fi-t nézd meg, ott vannak tesztek is meg ajánlások, és a legjobb ilyen oldal, csak hozzáértők vannak ott (akik nem véletlen nem ajánlják soha sem a Skull-t).

2012. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2012. jún. 18. 07:45
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom nekem van és imádom, megnéztem hasonló árban akg-t sennheisert is , tisztább a hangzása , egy beats-et meg még árban is magasan veri, viszont sok benne a basszus.Nem azt mondom, hogy a legobb, de nem kell ilyen könnyedén leírni.
2013. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!