Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ki mit ajanlana nekem megvetel...

Ki mit ajanlana nekem megvetelre a 7.1-es hazimozi rendszerek kozul? Ar nem erdekel csak melyik a legjobb ja es nem szatelit!

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Minek 7.1 amikor a filmeken 99 % 5.1 hang van (és nem is eröltetik a 7.1-et)amúgy meg ár nem számít akkor bemész valahová és megveszed a legdrágábbat.Az biztos jó.
2009. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nagy a szoba, és a távolabbi pontjaira kellene a további 2 hangszóró.


7.1-gyel sajnos nem találkoztam még, de a Logitech jó cuccokat gyárt, nézegesd az ő cuccaikat

2009. júl. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
konkret peldakra gondoltam mint pl melyik a jobb az ONKYO vagy a Marantz de ezek oan dolgok amit tapasztalni kell nem beszelni rolla es azert kell a 7.1 hogy azt az 1%-ot amit lehet szerinted azt kielvezhessem teljesen de amugy majdnem minden komolyabb bluray filmet megnezheted 7.1ben es ez a lenyeg
2009. júl. 5. 00:33
 4/9 A kérdező kommentje:
annal idegesitobb nincs mikor van egy komoly 5.1-es rendszered es beszerzed mondjuk a legujjabb bluray filmet ami nem felujitas hanem gyari es varod a felejthetetlen hanghatasokat es nem jonnek mert hiaba van opcio a filmen , konkretan dolby vagy DTS de kimaradnak a hangok a gyarilag 7.1-esre generalt filmekbol tisztelet a kivetel mert a THX studio odafigyel arra hogy ha neked nincs csak 5.1-es rendszered akkor is ki tudd elvezni de nem minden filmstudio ien
2009. júl. 5. 00:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha mindenképp ragaszkodsz hozzá én a H.K vagy a Yamaha erősítőit ajánlanám moziban szerintem verhetetlenek hangfal ügyben meg kénytelen leszel a saját füleidre hagyatkozni,neked melyik hangzás jön be.A komolyabb házimozi boltokban van rá lehetőség,hogy a bemutatótermükben meghallgasd az általad kiválasztott darabok hogy muzsikálnak együtt.
2009. júl. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszi, ienekre voltam kivancsi
2009. júl. 5. 01:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Természetesen, ha az összeg nem számít, akkor nyilván jöhet a 7.1, akár "miért ne" alapon is.:) Illetve, ha már ennyire komoly cuccokban gondolkodsz, biztos vagyok benne, hogy egy ilyen kategóriás eszközöknél alap, hogy meghallgathatod, alaposan tesztelheted a boltban. Én ragaszkodnék hozzá, hogy bemutassák. Ha arra hivatkoznak, hogy bonyolult és hosszadalmas összeszerelni (ilyenre is volt már példa), semmi gond, fogjanak neki, visszamegyek mondjuk délután valamikor, és meghallgatom.


Ha nem tévedek, a főnökömnek Onkyo van, régebbi típus lehet (vagy 7-8 éve megvan már neki), pokoli összegbe került, de tényleg nagyon jól szól. Mivel más ilyen kategóriást nem hallottam még, ezért nem tudok viszonyítást mondani neked.


Csak aztán írd meg, hogy milyent választottál, mert kíváncsi vagyok rá.:)

2009. júl. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

azt hiszem hogy megtalaltam az igazit:

[link]

de hangfalat meg mindig nem tudom hogy miet de azt hiszem hogy maradok a JBL-nel

2009. júl. 5. 11:35
 9/9 anonim ***** válasza:

ÁÁ, én is akarok egy ilyet!!! Konkrétan besárgultam az irigységtől! :)))


Viccet félretéve, ehhez már nem tudok hozzászólni, nagyon komoly cuccnak néz ki, biztosan jól választottál. Sok örömet hozzá! :)

2009. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!