Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van olyan Core 2 Duo processzo...

Van olyan Core 2 Duo processzor ami jobb a G620-as procinál?

Figyelt kérdés
Eddig G620-as procit szerettem volna venni csak mint köztudott nem lehet húzni aminek később biztos hiányát fogom érezni. Most úgy döntöttem hogy inkább maradok 775-nél amit lehet húzni. Melyik szériát ajánlanátok amely alap órajelen jobb lenne mint a G620?

2012. jún. 16. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
E8400. Gyári hűtővel, 1,25V (alap) feszültségen stabil 3,6 Ghz-en, terheléssel sem megy 60 C° fölé. Szerintem egy rendes hűtővel fel tudnám tornászni 4-ig is!:D
2012. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ÉS egy E7400 nem lenne elég? Mert 8400 elég drága még mindig és akkor már i3 at is tudnék venni.
2012. jún. 16. 15:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem 8400 van. Szerintem jó az is, azt, hogy ennyi potenciál van benne, neten meg tudod nézni, de ha bír annyit, mint a 8400, akkor bőven jó! Meg attól is függ, mire használod. Átlagos használatra az a 200 Mhz nem oszt nem szoroz, nyugodtan megveheted szerintem.
2012. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!