Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik netbookot/laptopot vegyem?

Melyik netbookot/laptopot vegyem?

Figyelt kérdés

Acer Aspire One d257:

Intel Atom Dual Core N570 1.66GHz 1MB L2

1GB DDR3 1066MHz lehet bővíteni 2gb-ra

Hard disk (HDD) 320GB

6 cell

60000 huf,2 év garacia

ASUS EEEPC 1011PX

Intel Atom Dual Core Processor N570 1.6GHz ,1MB L2

1gb ddr3 nem lehet bővíteni

10.1",320gb,3 cell

55000 huf,2 év garancia

Macbook 13" White

Display: 1280x800 Glossy 13.3"

Procesor: Intel 2.0GHz Core 2 Duo (T7200)

Memory: 1GB DDR2

Hard Drive: 80GB

Software: OS X 10.6.8,

optikai meghajtó van.

használt,fehér,58 000 huf.


vagy teljes értékű 15.6"-os HP laptop 73 000ért,2 év garanciával?:

[link]


2012. jún. 17. 19:02
 1/2 mrplaythegame válasza:
Előszöris semmiképpen SE Apple Macbookot vegyél mert ha az elromlik nagyon kevés ember tudja csak megjavítani, mert még nem terjedt el eléggé Magyarországon, meghát őrülten szürreálisan drágák azok a gépek és ugyanannyit tudnak, mint pl egy Acer, Asus, HP vagy Dell. Szerintem a legfelső Acer-t vegyed mert sokkal jobb mint az alatta lévő Asus és az az 5000 Ft meg semmi. Nekem is Acerem van lassan 2 éve és tökéletesen hibátlanul működik.
2012. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

applet nem javaslom. bár tapasztalatom szerint megbízható nagyon is. az operációs rendszerével viszont mindenkinek baja van, mert nem tud ezzel meg azzal a játékkal játszani stb. na meg sokszor át kell konvertálni ha valamit küldeni akarok másnak. annak meg pl nem sok értelme van hogy ennyiért megveszed, de aztán más szövegszerkesztőt és a többit letöltesz, mert az nem tetszik.

én acert sem javasolnék. testvéremnek az van és mindig szar. sokszor kell javítani. nem hűti rendesen stb. az asus szerintem talán a legjobb.

2012. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!